Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok nem hagy ki egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok nem hagy ki egyetlen egyetemi bulit sem?

Figyelt kérdés
Az én barátom nem hagy ki egyetlen egyetemi bulit sem. Próbálok nem hisztizni, de nem könnyű. Ez szinte már nem normális, hogy heti kétszer legalább. Megjegyzem négy napot tölt koleszban a többit otthon. Hétvégén találkozunk, de mi nem megyünk buliba csak ketten otthon. Mikor meg suli van akkor beindul. Mi a fenét csináljak ?

2015. nov. 4. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Részvétem. Ez nem fog változni ha nem beszélsz vele...de ismerem az egyetemista felfogást. Előbb fogsz te repülni mellőle mint hogy azt mondja nem bulizik.
2015. nov. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nincs rá lehetőséged hogy vele menj bulizni? Vagy nem akarja? Lehet hogy szeret bulizni de te jelented neki az "otton melegét". Pontosan mi a problémád azzal hogy sokat bulizik? Az hogy nincs veled, és elhanyagol?
2015. nov. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aladar12 ***** válasza:
menj vele te is bulizni. az egyetem nem csak a tanulásról, hanem az ismertségekről is szól. mennyivel könnyebb már az élet, ha egy régi ivócimborád a főnököd?
2015. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!