Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők miért mondják azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért mondják azt hogy (ugyan rossz a párkapcsolatukban a szex vagy kevés vagy nincs) de nem csalja meg a férjét? Fura hogy ismerkedik kacérkodik de aztán mégsem.

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 07:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem mindenkinek a félrekefélés a megoldás, ha valami nem klappol.

Ez komolyan kérdés?

2018. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Mivel a nők nagy része, csak érzelem hatására tud jót szexelni.

Rossz, kevés szex, viszont nincs a képben akibe szerelmes tud lenni, el van szex nélkül, maszti, stb.

2018. jún. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Mert a kacérkodás nem megcsalás. Az is lehet, hogy helyre akarja hozni a kapcsolatot.
2018. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Jaj, nehogy elhidd ezt a sok marhaságot, amit fent összeírtak. :D


Ezt a nőt vagy ba sszák vagy fogják.

2018. jún. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert az, hogy nincs szex épp, nem egyenlő a rossz kapcsolattal? Gondolj a szülés körüli időszakra.
2018. jún. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Gondolok.

De átmeneti időszak van de mikor hónapok évek óta semmi

2018. jún. 5. 10:15
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

Azért válasszuk már szét a dolgot! Adott egy pár, átlagos külsejű férj és feleség. Ebben az esetben a feleség kb. 5 perc alatt 10+ szeretőt tudna pattintani magának, addig a férj teljesen esélytelen. Egy nő akkor csalja meg a férjét, amikor csak akarja, a nők megtehetik hogy válogassanak. Addig egy átlagos férj a kutyának sem kell, tehát ha nála beesik valaki, még jó hogy nem hagyja ki(emberfüggő, de most feltételezzük hogy mindkét fél meg akarja csalni a másikat). Részemről ez a megcsalás is csak akkor az, ha a másik fél mindent megad szexuálisan. Ha nincs szex, számomra az a kapcsolat halála.


Én is ebben a cipőben járok, nem érzek semmiféle tiszteletet, szeretetet a feleségem felé. Nem kellek neki, de a munkám, a pénzem az jó. Ok. akkor egy gazdasági közösség vagyunk, ahhoz meg semmi köze, hogy kivel vagyok vagy nem. A gazdasági közösség pedig arra jó, hogy felneveljük a gyerekünket, és anyagi biztonságban legyünk.


Egy válás után én már nem hiszek a szerelemben, ha megismerkednék egy nővel, nem hinnék neki. Valószínűleg lenne gyereke, és ő is csak a biztosítékot látná bennem az anyagi jövőjüket tekintve. A szexuális vonzódás a nőknél sem más mint a férfiaknál: külsőségeken alapszik az egész.


Nem vagyok egy kisportolt személy. Így a nők 80%-ánál már kiestem. 85kg vagyok, szóval nem vagyok mackós apuci típus. Így elveszítettem újabb 10%-ot. Fiatalabbnak nézek ki a koromnál. -8%. A maradék 2% meg nekem nem tetszene.

2018. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

#7

Mi értelme azt mondani, hogy a feleségednek nincs köze ahhoz, hogy kivel vagy, ha állításod szerint nem kellenél senkinek?

Miért nem váltok el? A gyerekedet akkor is támogatnád, nem kéne egy utált emberrel egy levegőt szívnod, stb.

2018. jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%

8-as. Nem utálom a feleségem. Mint gazdasági közösség nagyon jól működünk, anyagilag nem panaszkodhatok, de kb. idáig terjed a joga, már ami a kapcsolatunkat illeti. Ha neki nem kell a testiség, a lélek, akkor én ezt elfogadom. A határok eszerint alakulnak.


A válás felborítana mindent, és valahogy semmi kedvem kitenni magam az ilyen eltorzult húspiacra, ami oda-vissza tele van hazugsággal és teljesíthetetlen elvárásokkal. Én nem fogok senkinek anyagi biztonságot nyújtani egy megjátszott kapcsolatban. Nem hiszek a nőkben, nektek csak az "all in" a jó, értem ezt a következőre. Meg kell ugornom a lécet ami a:


- külsőt illeti, ami jelenleg már-már nevetséges határokat súrol.

- a természetem legyen olyan tulajdonságokból összerakva, amik szinte ütik egymást, de seba, nektek pontosan olyan kell.

- az egzisztenciám legyen olyan, hogy korlátlan anyagi fedezetet tudjak biztosítani.


Ennek fejében ti majd jól eljátsszátok mennyire odáig vagytok értem. Hagyjuk már. Ja, igen. Semmi kedvem leceket megugorni, főleg amikor olyan nők akarják a lapot osztani, akiknek csendben kellene maradniuk, és örülni hogy valaki hozzájuk szól.


Felborult az egyensúly a nők és a férfiak között. Már túlságosan körülöttetek forog minden, és a jódolgotokba nem vesztek meg. Erre még rájátszik az is, hogy a bőség zavarával küzdködtök, ergo unalmasak lettek a férfiak. Olyan ez, mint amikor a kisgyereket sok-sok játék veszi körül. Mivel ez a tényállás, szépen lassan elfelejtetek nőnek lenni, mert hát ugye akkora a merítési lehetőségetek. Aztán marad ez a ostoba hajsza a legjobb férfi után, és a szlogen: ha nem az álomférfi esik be hozzám, akkor inkább egyedül.


Na ezért nem válok el! Kb. hányingerem van ettől a piactól, és bocsánat, nem veszek fel magamra rajtszámot, nem fogok parádézni, páváskodni olyan nőknél, ahol én vagyok a tízen"X"-edik próbálkozó. Azért ennél többre tartom magam, és több is vagyok: EMBER. Nem árucikk a polcon, nem egy elhasznált zsebkendő... EMBER.

2018. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

#9

Kezeltesd magad.

Mármint nem, ezt nem beszólásként írom, hanem komolyan, keress fel egy jó pszichológust, nem túl egészséges, amiket írsz.

2018. jún. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!