Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők miért mondják azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért mondják azt hogy (ugyan rossz a párkapcsolatukban a szex vagy kevés vagy nincs) de nem csalja meg a férjét? Fura hogy ismerkedik kacérkodik de aztán mégsem.

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 07:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
51%

ma 12:55 Nem egészséges, de elég sok mindent jól lát.

Na és, rengeteg házasság úgy működik, mint az övé.

Itt is jó pár ilyenbe futottam már. Minden jó, maradnak együtt, kivétel a szex. Azt mindenki úgy oldja meg, ahogy tudja.

2018. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
32%

Nekem sem tetszik az egész, de még mindig ez a legjobb megoldás a sok xarabbnál xarabb közül. Látom hogy mi megy a párkeresési fronton jelenleg, köszi szépen, de nekem ez bőven a hányinger küszöb felett van.

Aki meg azt mondja, jó egyedül, annak is meg kellene látogatni egy pszichológust. A "jó egyedül-be" is benne van a világ összes keserűsége, csak nem meri bevallani. Én legalább kimondtam amit gondolok.

2018. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet csak nekem nem egyértelmű a kérdés, tulajdonképpen azt kérdezed, hogy az a nő miért csinálja azt amit, hogy ha nincs szex a kapcsolatában, nem kefél félre, de ennek ellenére flörtöl?


Hát Istenem! :) Nem vagy valami jó emberismerő :D

2018. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12

Ki irta, hogy jo egyedul? Nem jo, de joBB, mint egy kalap sz..r kapcsolatban...

2018. jún. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A nők azért csinálják ezt,mert ez számukra a női lét alapja.

Kicsit kacérkodnak és utána olvadoznak a pozitív visszajelzéseken.

Sok nő számára ez a pozitív visszajelzés fontosabb,mint a szex,tehát számukra az is izgató,ha azt érzik,hogy a pasi meglehetne nekik.

A Férfiak viszont gyűlölik,ha azt érzik,hogy már a célegyenesben vannak,aztán koppannak egy nagyot.

Ezek a nőket hívják"szűzkur.áknak"a Férfiak.

Az más kérdés,hogy addig jár a korsó a kútra,amíg el nem törik,tehát benne van a pakliban,hogy az a felesége aki sok pasit csábítgat,az előbb-utóbb horogra akad valakinek.

2018. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
79%

A mi házasságunk is kihűlt. Szülés után a férjem már nem tudott rám nőként tekinteni. Előtte is voltak gondok, de mivel nagyon szerettük egymást, meg tudtuk oldani/beszélni. Bár nekem fájt, hogy annyira nem kíván már, de a gyerek után amikor én igazán kívántam volna a dolgot, ő elutasított. Borzalmas érzés volt, hogy teljesen csak anyuka szerepben voltam, pedig vágytam rá, hogy nő is legyek (pl szülés után szinte azonnal visszafogytam, de ez sem hatotta meg)


Négy éves volt a lányom amikor elváltunk, addig tűrtem, halogattam, hiszen szerettem őt és valahol ő is engem....de már nem működtünk férfiként és nőként. Nekem is jólesett volna akkoriban flörtölgetni, mert az visszaadta volna valamelyest az illúziót, hogy még mindig jó nő vagyok, de nem igazán jártam emberek közé, illetve a munkámból adódóan nőkkel és gyerekkel vagyok minden nap.


Elváltam négy éve és egyedül vagyok. Volt azóta két kapcsolatom, de mindkettő inkább szex kapcsolat volt. A gyerekemtől érthető módon távol tartottam azt akiről tudtam, hogy nem lesz tartósan része az életünknek, márpedig kisgyerekkel olyan partnert találni nagy szerencse, akivel a kölcsönös vonzalom is megvan ÉS a gyerekemet is tudja esetleg szeretni....


Sosem csaltam meg a férjemet, mert szerettem és tiszteltem annyira őt is és magamat is, hogy ilyen alja módszerekhez nem folyamodok. Nem tudom, mi a meglepő ezen. Most teljesen egyedül vagyok és igen, sokkal jobb így, mert legalább tudom, hogy ezt magam választottam, nem élek egy olyan férfi mellett aki elutasít mint nőt.

2018. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mert a nők mondanak sok mindent.Előbb-utóbb a nagy részük megcsalja a férjét.A maradék azért nem,amit az előttem lévő leírt.
2022. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!