Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól indult az ismeretség, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól indult az ismeretség, de elcsesztem, hála a rossz berögződéseknek, amiken dolgozom ugyan, de még nem tökéletes, férfiak, szerintetek ez még helyrehozható? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Évek óta elvagyok magam, rendezgetem az életem, nem terveztem, hogy társat keressek, ez sem úgy indult, de elcsavarta a fejem, rengeteg közös vonásunk van, azok közül, amikkel magamban is ki vagyok békülve, tehát ez jó, és vannak közös hobbik is, és közös érdeklődés, ami szintén jó. Megindult egész jól egy beszélgetés, kölcsönös volt a szimpátia, aztán én bolond, elkapkodtam, sok voltam hirtelen (ő eléggé zárkózott és kevés embert enged közel magához). Nem haragszik, de most elakadt a beszélgetés. Én meg nem akarok rátelepedni, de bosszant, hogy így alakult. Szóval most gyakorlom a türelmet, és nem tudom, végleg eltoltam-e, vagy van-e még remény arra, hogy kibillenünk ebből az állapotból, és idővel javul. Szeretnék ebben bízni, de tudom, hogy hibáztam, azt is tudom, miért, és dolgozom magamon folyamatosan, de visszacsinálni nem tudom, ami már megtörtént.
2018. ápr. 15. 15:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Így erre nem tudok semmi okosat mondani részletek nélkül. Pontosan mi történt?
2018. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem oda a fokozatosságra és hirtelen lerohantam, ő meg nem az a "macsó" típus, aki ezen a lehetőségen egyből kap, hanem bezárkózott.
2018. ápr. 15. 15:58
 3/23 anonim ***** válasza:
45%
Foghatod a zárkózottságára, de aki komolyabban ismerkedni akar, nem pucol el. Egyszerűen nem te kellesz neki, vagy komolyat egyáltalán nem akar. Ez van.
2018. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen mimóza, biztos, hogy EZ kell neked?
2018. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
"Foghatod a zárkózottságára, de aki komolyabban ismerkedni akar, nem pucol el." - Nem ismerkedési céllal indult az ismeretség. Egyikünk sem akart célzottan ismerkedni. És pont ez volt a jó, hogy nincs színészkedés, megjátszás, domborítás.
2018. ápr. 15. 16:23
 6/23 A kérdező kommentje:
"Ha ilyen mimóza, biztos, hogy EZ kell neked?" - Ezt leszámítva minden klappol, és nem ismerek még egy olyan embert, akivel ennyire. Próbálkoztam társkeresőn is, ott tényleg célzottan. Ez meg csak egyszerűen jött magától.
2018. ápr. 15. 16:25
 7/23 anonim ***** válasza:
Akkor azért lépett le. Látta, hogy te másban gondolkodsz vele, amit ő nem akar.
2018. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Változhat ez vajon idővel? Mert egyébként bizonyos szinten továbbra is valahogy "ott van", nem szívódott fel, csak nem beszélgetünk, távolságtartóbb.
2018. ápr. 15. 16:35
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha valakinek kellesz, azt maximum akkor tudnád elcseszni ha éppen mással foltozgatod magad (megcsalod). Szóval ez a megijedt, ő sem tudja mit akar, mimóza meg akármi. Ugyan kérlek. Csak nem kellesz. Vagy te nem, vagy egy kapcsolat, lényegtelen, nem cseszted el. Elébe mentél a dolgoknak, legalább időben kiderült.
2018. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja megjósolni. De ezzel egyértelműen jelezte, hogy nem fér bele több most és nem mindenkit enged be az életébe. Attól még beszélgetni az ilyenek is szoktak, csak mutatják, hogy van egy határ.
2018. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!