Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hazudik a szeretőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik a szeretőm?

Figyelt kérdés

Kvázi szeretője vagyok egy fiatal házas pasinak. Általában szexelünk, de sokszor megyünk étterembe, moziba, ide-oda szóval nem csak a szexről szól.

Állítja, hogy nincs jóban a féleségével, nem is nagyon laknak már együtt és, hogy szerinte a nő is félrekefél, többször beszélt a nő hibáiról stb.

De, hordja a jegygyűrűt még a közös programokon is, posztol közös képeket, közös képük a hátterképe a telefonján stb. Mindketten a 20as éveik végén járnak így szerintem a gyerek is lassan aktuális lenne...

Emellett állítja, hogy az ő életében én vagyok a stabil pont, nagyon élvez velem minden percet és alig várja a találkozókat stb., ajándékokat kapok tőle, rendszeresen felajánlja a segítségét, egyebek.

Tudom, hogy azt mond amit akar, nem hinném, hogy bármikor összejönnénk, nem is feltétlen akarom.

De akkor is fura ez a dolog és nem tudom hova tenni.

Más volt hasonló helyzetben?

26N



2018. jún. 7. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Uramisten, az én egyetlen kérdésem mindig az, hogy miért nem hagyja ott akkor, ha annyira szar? Miért, kötelező benne lenni egy szar házasságban? :D A dumája meg annyira gagyi, hogy arra már nem is tudok mit mondani. Sosem értettem az ilyen debileket.
2018. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem voltam még soha más lábtörlője, akit arra használnak házas férfiak, hogy ürítsenek bele, szóval... nem, nem voltam még hasonló helyzetbe. Szomorú, hogy 26 évesen úgy élsz, mint egy kiégett 45 éves háziasszony, akinek viszonyon kívül mást nem tartogat már az élet.
2018. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kerdezo,

Mi mast tehetne a pasi?

Dicserje neked az asszonyt?

A felrelepokben ez valami beprogramozott viselkedesforma, hogy az otthonit szidjuk a szeretonek, igy a szereto megkapja az en-de-kulonb-vagyok-erzest....

2018. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én sem igazán értem, hogy miért kell együtt lenni így vagy miért kellett elvenni a nőt kb. 26 éves férfiként...


Hogyan kellene élnem 26 évesen? Nem mindenkinek juthat ugyanaz a boldogság.

2018. jún. 7. 20:18
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Én csak azt nem értem, hogy miért lépnek a nők szeretői státuszba, ha utána értetlenkednek miért csak ennyi jutott.

Te választottad, te akarsz így élni. Igazából semmi közöd nincs a házasságukhoz így elő sem kellene jönnie olyannak, hogy miben hazudik és miben mond igazat a férfi.

2018. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

ja, nagyon szar lehet, ha nem válik el.

fiatal, szar a házassága, félredug. szerinted?

unja az otthoni nunit, te meg buta vagy.

2018. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Ez mindig itt vauzik😂😂😂
2018. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%

Persze, hogy hazudik. Ha azt ecsetelné, hogy este hogy megdugta a feleségét a zuhany alatt, majd reggel is a hitvesi ágyban, miközben már a gyerekre gyúrnak, te aláfeküdnél?! Nyilván azt mondja, amit hallani akarsz.

Amúgy meg köpj egyet a magasba, majd állj alá!

2018. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sosem hallottam még olyanról,hogy aki párkapcsolatban él és félrelép, ne húzná le a társát, ne mondaná,hogy nem jó a kapcsolatuk, és ne dicsérné éppen azt, akivel van.


Persze ehhez kell egy másik fél aki mindezt elhiszi, mert el akarja hinni.

Igen, valami oka van,hogy félrelép valaki, de ez általában a kíváncsiság, az újdonság varázsa és nem az,hogy annyira nagyon rossz párkapcsolatban él. aki így van az ugyanis kilép,vagy magába roskad tehetetlen helyzetében nem mással vigasztalódik.

2018. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

el ne hidd, hogy boldogtalan otthon annyira.


ha az lenne, elválna.



csak hát neked mégsem mondhatja azt, hogy neki ez így baromi kényelmes, és élvezi az életet 2 nővel az oldalán.


te meg a legjobb éveidet pazarlod egy ilyen gerinctelenre, és vállalod önként és dalolva a szeretői státuszt.


sosem értettem, hogy egyes nőtársaim miért szeretik megalázni és megalázni hagyni magukat.

2018. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!