Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beáruljam a szeretőm? Többi lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beáruljam a szeretőm? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Mi az az indok amikor a szeretőd lebuktatnad? Engem nagyon megbántott és sokat gondolok rá hogy mindent bevallok- persze én is megszívnám de már nehezen bírom.
2018. máj. 1. 00:01
1 2 3
 1/26 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Soha nem lennék akkora sz_rzsák, hogy valakit velem csaljanak meg a tudtommal huzamosabb ideig.

Ilyen szeretői kapcsolatba soha nem mennék bele.


A kérdésedre válaszként:

Hiába mondanád el a csajnak, valszeg nem hinne neked. Tehát ha ezt akarod, akkor legyen bizonyítékod is.

2018. máj. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

hajrá


én ugyanezt megléptem nemrég.


legyenek bizonyítékaid, írásbeli dolgok, mail, cset, sms.


nálunk ettől függetlenül együtt maradtak ők ketten, és én lettem bűnbaknak megtéve, de a faszi azért alaposan beégett a párja előtt.

2018. máj. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Bizonyíték van bőven.. fura helyzet mert persze hazudozunk mindketten de kértem az elején hogy ne "bantson" és piszok szemetül bánik mostanában velem.. én legyek mindig ott neki de ő néha nem ír vissza aztán mézes mázos aztán megint bunkó- én sose bántottam sőt szeretem sajnos. De mikor 50jére töri valamivel össze a szívem olyankor úgy meg leckeztetnem.
2018. máj. 1. 01:15
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

nem igazán értem.

belementél abba,hogy mellékszereplő vagy.

és amikor már stabil a mellékszereplő állásod,akkor fel vagy háborodva,hogy miért vagy az ami lenni akartál.

az meg külön értelmetlen,hogy miért vonnál bele egy harmadik embert a ti kettőtök ügyébe?

ez az egész arról szól,hogy leesett neked az nem a tiéd a kontroll.

és a helyett,hogy felnőnél és visszaszereznéd,átmennél egy ilyen árulkodós óvodásba.

ez nagyon primitív.

és azt is tegyük tisztába,hogy ez nem megleckéztetés lenne,hanem egy sunyi és aljas támadás.

megleckéztetés az lenne,ha nem találkoznál vele egy hónapig.

2018. máj. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

nem értek egyet az utolsóval, látszik, hogy még sosem voltál ilyen szituban.


nekem például hazudott a kapcsolatáról, és direkt keltett érzelmeket bennem, bátorított, félrevezetett, és tisztára elhittem, hogy a rossz a kapcsolata, kidrült, hogy éppen házasodni készül, csak szórakozott, ezért borítottam a bilit.


ha a kérdezőt is megvezeti, átveri, akkor minden alapja megvan arra, hogy borítson.


nem jó szó rá, amkkor azt írod, hogy beárulja.


mert saját magát is leleplezi ezzel az ember.


a helyes kifejezés: tiszta vizet öntök a pohárba, vállalom magam, egyben felhívom a nő figyelmét arra, kivel él együtt.


tedd meg.


örökké bánni fogod, ha nem.


de ha megtetted, lépj ki, és szakíts meg a faszival minden kontaktor.

2018. máj. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

szerintem itt nem erről van szó.

a te lépésed érthető.

a kérdező meg csak elégedetlen a pozíciójával.

2018. máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudom a helyem..nem akarom hogy én legyek az első nekem se lehet ő az sajnos soha. De ha elkezdtük és az elején nagyon jó is volt , miért kell megbántania? Kérdeztem tőle van még valaki más? Nincs.. én azt hittem hogy azért csináljuk hogy mind a ketten kapjunk egy kis pluszt de ha én nem bántok valakit és csak adok csak adok de egyre kevesebbet kapok vissza akkor felmegy a pumpa és azt akarom hogy kicsit ő is érezze már hogy milyen az ha valaki szemetül bánik vele..de azt hiszem sose fogok borítani pont azért mert szeretem..ezert is tudja hogy 2 jó szóval újra kenyérre lehet kenni..aztan meg jon újra a nem válaszolok nem hívlak,önbecsülésem már régen nincs, csak nem értem miért kell bántania.
2018. máj. 1. 01:58
 8/26 anonim ***** válasza:
59%

szerintem itt nem erről van szó.

a te lépésed érthető.


6-os, akkor te nem ítélsz el engem, hogy elmondtam a nőjének?

2018. máj. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

Én is hasonlón mentem át, teljesen együttérzek azokkal, akik elmondják.

Nálunk az volt, hogy a velem való kavarodás során jelentette be a barátnője, hogy terhes, így persze a férfi el is vette, engem meg lepasszolt.

A bibi csak az volt, hogy mielőtt ez kiderült, azt mondta, hogy tőlem akar gyereket, és olyan vagyok számára mint fény az éjszakában, mert a párja mellett feketeség volt az élet, vagyis kilátástalannak látta a jövőjüket.

Én is elhittem neki, hogy én, csakis én kellek neki.

Mikor bejelemntette, hogy elveszi a nőt és gyerekekük lesz, akkor valami elpattant bennem, és Fb-n ráírtam a nőre, hogy én lennék az, akivel másfél éven át őgyelgett a párja, lehazudva a csillagokat is.


Benne volt a pakliban, hogy szétmennek, de én akkor sem kértem volna már az illetőből. A gyerek összeláncolta őket, én meg még időben kapcsoltam.

Fordított esetben, ha én leszek (előbb) terhes tőle, de mégsem lép ki, és ottmaradok egyedülálló anyaként, az még szörnyűbb lett volna.


Szerintem kérdező ezt neked kell érezned, hogy van-e benned annyi erő, hogy kiállj ezzel.


Fogsz kapni hideget-meleget, de szerintem a mostani helyzeted sem jobb, akkor meg zárd le ezzel.

2018. máj. 1. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Bence_ ***** válasza:
20%

Hagyd ott a fenébe!

Ha ez a pasi számodra rossz, minek vagy vele?

Ha árulkodsz mi fog változni, normális lesz veled?

Neki az nagyibb zakó ha te ott hagyod eltűnik a drága kis cukimacija.

2018. máj. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!