Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elhinnétek hogy nem csalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek hogy nem csalt meg? Szakitóok?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt és nehezen indult a kapcsolatunk a barátom exe miatt. Még bele volt zúgva amikor megismerkedtünk, talán már fél éve együtt voltunk amikor 100%osan úgy éreztem, hogy belém szerelmes és a másik lány semmit sem jelent neki.

Aztán amikor beköltöztem hozzá találtam az egyik fiókban egy ékszert, amit még az exének vett és egy levelet. Nem olvastam el, mert nem akartam fájdítani a szivem és nem is mondtam el neki, hogy megtaláltam, mert úgy gondoltam, hogy ez a múltjához tartozik és felesleges lett volna szóbahozni.

Aztán most nem rég rátévedtem a lány facebook oldalára és az egyik képen rajta van a nyaklánc, aminek elvileg a fiókunkban kellene vagy max a kukában lennie.

Ez már kicsit kiverte a biztosítékot pedig nem tartom magam féltékeny libának, de nem is tudom hova tenni. Természetesen megkérdeztem erről a barátomat és azt mondta, hogy mióta együtt vagyunk nem is találkoztak, egy ismerősön keresztül jutatta el hozzá szülinapjára.

Hát, ezzel nem vagyok kisegítve. Miközben mellettem fekszik azon agyalgat, hogy hogyan lepje meg az exét? Ha nincs köztük és nem is volt semmi miért hordja a lány?? Annyiban igaza lehet a barátomnak,hogy ahogy elnéztem csak a szülinapja óta felkerült képeken van rajta a lánc, előtte egyiken sem.

De így sem elfogadhatóbb. Nem elég, hogy hónapokig kellett küzdenem,hogy kikerüljön a lány a képből, de még évekkel később is ajándékot küldözget?

Már bánom, hogy nem olvastam el a levelet, akkor lehet már együtt sem lennénk és most nem kellene késő este azon agyalnom, hogy van-e értelme ennek a kapcsolatnak.


Mi a véleményetek?


2018. jún. 10. 23:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
#1 légyszi máshol éld ki a fusztrációdat
2018. jún. 10. 23:34
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

Hát elég egyertelmu a dolog , sajnos , a jelek arra mutatnak , h tartják a kapcsolatot !

Ha nem találkoznának , akkor a párod nem foglalkozott volna a lánccal, h eljutassa hozza , bla bla . Egy ferfi nem foglalkozna annyit egy növel , ha nem érdekelné , vagy nem lennének kapcsolatban még mindig .

Akkor rád figyelne , 100% ban , föleg h a kapcsolat is új , ilyenkor a rózsaszin köd kéne legyen köztetek , ami ezek szerint sose volt .

Tudom h ezt fáj hallani , szeretnél minden ellenérvbe belekapaszkodni

Ha csak 2 , 5 hónapja lennétek egyutt , azt mondanam ok , légy turelemmel , de 2,5 év ????

Párhuzamos kapcsolat

Nekem úgy tunik , h a csaj szakithatott vele es a pasi nem tudott máig beletörödni . Lehet csak a csajon múlik minden , visszakaphatná akarmikor a párodat .

De ezt hogy szeret e teged vagy nem , ezt TE ÉRZED te tudod a legjobban a világon , sem én sem senki más , a te szivedben mar ott a tudás , a válasz .

Mit érzel , szeret téged ?

Mennyi szex van köztetek , es ami van ,kielégitö?

2018. jún. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Bence_ ***** válasza:
49%

Te a saját munkád siratod. "Nem elég, hogy hónapokig kellett küzdenem,hogy kikerüljön a lány a képből"

Minek küszködsz? Ha meg tudod, hogy ilyen skkor fogadd el, hogy elküldte neki az ajándékot. Gondolom ha már anno megvette, elküldte.

2018. jún. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Belemész egy eleve megalázó helyzetbe, és utána csodálkozol, hogy megaláznak.
2018. jún. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Néhány részletet még jó lenne tudni. Miért szakitottak? A lány szakitott a barátoddal? Mikor találtad meg először az ékszert?

Mert ez így nagyon fura helyzet. Hogy jóval azután ajándékoz egy nyakláncot, hogy már szakítottak. Az meg esetleg hihető lenne, hogy már korábban megvette neki, aztán közbejött a szakitás. De ti mar 2,5 éve együtt vagytok, és ahogy kiveszem ez a nyaklánc viszonylag nem olyan rég került a csajhoz. Biztosan nem ez volt az első szülinapja azóta...

Amúgy én nem gondolom hogy megcsalt vele, de a lelke mélyén szerintem még mindig érdekli. Különben nem fáradozott volna rajta, hogy eljuttassa neki.

2018. jún. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párod túl hamar ment bele egy kapcsolatba, több időt kellett volna magának hagynia, hogy elfelejtse azt a lányt. Nekem kicsit úgy tűnik, mintha erőltetve lenne ez a kapcsolat és valamilyen szinten még mindig jelen van az a másik lány ebben a kapcsolatban. Talán nem is feltétlen azzal van a gond, hogy végül oda adta neki azt a nyakláncot, mert neki szánta, szóval gondolom te nem szívesen hordtad volna, ha te kaptad volna meg. Viszont ha ehhez még hozzátesszük azt is, hogy sokáig tartott túltennie magát a lányon és neked meg küzdened kellett a kapcsolatotokért, akkor ez így kicsit más fényben tünteti fel a dolgokat.

Átkéne beszélni ezt a kapcsolatot, ki hogy érez és hogy látja a dolgokat. Bár én személy szerint inkább véget vetnék egy ilyen kapcsolatnak, ahol mindig azt érezném, hogy én csak a második helyen vagyok.

2018. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

én nem venném komolyan.

az az ékszer az exnek lett szánva és ha már beléd is szerelmes, nem jelenti, hogy exnek nem akar jót, és ha már megvette neki, akkor eljuttatta. Szerintem ez teljesen korrekt, az is lehet, hogy magában így zárta le, átadta és le van tudva, tovább tud lépni.


Veled van együtt, téged szeret, de volt előtted is szerelme amit baromi nehéz csak úgy megszüntetni. Még én is érzek dolgokat gyerekkori szerelmem iránt, hiába a házasság. Az emlékek, az érzelmek megmaradnak.


Mintha elválnának a szüleid, új apád lenne, a régi teljesen lelépett és azt mondanák, hogy nem szeretheted többé a régit. Kicsit abszurd hasonlat, de érzelmek megmaradnak.


A párod veled van, veled tervez dolgokat, örülj ennek és a jelenbe élj, ne a múltba, mert megöli a kapcsolatodat!

2018. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A probléma forrása ott van, hogy belementél egy kapcsolatba vele úg, hogy tudtad, hogy más után vágyik. Ismerős szitu, voltam a helyedben, nekem sem sült el jól, meg is csalt az exnővel. Most meg forditva vagyok. Vágyok az exem iránt és úgy látom, akivel találkozgatok, eléggé lelkes irántam.

Én jeleztem a srácnak, akivel találkozgatok, hogy jelenleg foglalt a szivem és nem tudok garantálni semmit, ezért nem fűzném jelenleg komolyra. Nem lenne fer. Nálatok a srác jelezte ezt? Ennek ellenére döntöttél úgy, hogy megpróbálod vele? Lehet még lazábba kellett volna vele lenned, randizgatnod, mert igy most elült benned a bizonytalanság és a féltékenység.


Ettől függetlenül nem mondom, hogy nem jogtalan az aggodalmad. Én sem látom értelmét, hogy a másik, ha állitólag túl van rajta, minek küldözgeti (vagy adja oda személyesen, ezt már megtudni nem fogjuk) azt a nyakláncot. Ez szerintem is nyugtalanitó.


Szerintem a megoldás az, hogy gondold végig, tuds-e igy élni vele. Valahol megmérgezett a bizonytalanság és a féltékenység. Akarsz-e és tudsz-e úgy élni vele, hogy bizol benne, vagy úgy érzed, hogy ez a bizonytalanság nem tartható? Hosszú távon a féltékenység kinyir téged és a kapcsolatot is. VOltam a helyedben, megint csak hangsulyozni tudom, átérzem a helyzeted teljesen...


29n

2018. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a kizárólagosság híve vagyok: nekem a párom az egyetlen, neki pedig én vagyok. Nincs melléduma, nincs exek utáni sóvárgás, nincs másoknak ajándékozgatás. Mindegy, minek nevezzük, nekem nem férne bele.
2018. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tehát akkor pár hónapja készült képeken van rajta? Az is fura, hogy ő miért hordja, ha valóban lezárták egymást, az meg számomra egyértelműen megalázás lenne, hogy velem van 2.5 éve, és sunyiban elmegy ékszert venni más nőnek. (és ha friss képeken van rajta, akkor nem ez volt a szakítás utáni első születésnapja a lánynak, szóval az sem állja a helyét, hogy még előtted vette és ha neki szánta, már odaadja)

Sajnálom, szerintem ez veszett fejsze nyele szituáció :(

2018. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!