Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti elhinnétek a férjeteknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek a férjeteknek?

Figyelt kérdés
Van egy 8 hónapos babánk. Nemrég költözünk és nagyon sokat stresszeltünk. A férjemmel megromlott a viszonyunk. Hétköznap dolgozik és túlórázik. Hétvégén pedig iskolába jár. Szóval alig van velünk. Szexelni se akar. Most meg Elvileg csapatépítő programon van. Hetente legalább 4x este 10 és éjfél körül jön haza. Rákérdeztem hogy megcsal-mert ha igen akkor szabad utat adok,de ez nem állapot...Azt mondta nem csal meg csak megváltoztak az érzései...de nem tudna más nővel lenni. Ilyenkor higgyek neki? És mit tegyek hogy újra szeressen úgy ahogy én Őt ?

#házasság #megcsalás #elfoglalt férj
2015. jún. 24. 01:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%

. Kerdez meg, hogy dragam, mit csinaltatok csapatepiton? Es reszletekbe menj bele. ( vedd fel a beszelgetest a tudta nekul es kesobb ugyanazokat kerdezd meg.) mit ettek. Hol aludtak es milyen beosztasban? Milyen volt az agy? Stb. Logikai dolgokba bele fog gabalyodni egy ido utan. Aztan egyedul kielemezheted a felvetelt, hogy hol nvannak ellentmondasok. ... Altalaban ski hazudik , az nem szeret belemenni a reszetekbe. Illetve osszekeveredik.


Szerintem gyanusak a korulmenyek, de konkret bizonyitekod nincs.

2015. jún. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Köszönöm! Jah és további gyanú,hogy a tárcsázott hívásait mostanában törli :( Az Ő telefonját szoktam használni ingyen hívásra és az utóbbi pár hétben mindig üres a lista...
2015. jún. 24. 01:14
 3/28 anonim ***** válasza:
58%

Reméljük a legjobbakat. De mi nők néha túl bonyolítjuk..

Furcsa a törölgetés valóban, de jobb ha őszintén leültök megbeszélni, sok sikert

2015. jún. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
30%

Ha torli a hivaslistat, akkor biztos saros. Sajnalom! Kerdezhetsz tole, de biztos hazudik. Mostmar inkabb reggel a bankban kezdj es a kozos szamlatokat uritsd le. Aztan egy jo valoperes ugyvedet.


Nyomozhatnal , hogy ki az illeto. Ha ferjezett, akkor kerhetsz tole egy kis anyagi tamogatast, hogy ne talalj ki a ferjenek..

2015. jún. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

"Azt mondta nem csal meg csak megváltoztak az érzései.."


Erről kéne beszélni vele, mert nekem úgy tűnik, menekül az otthonlét elől.

2015. jún. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem megcsal.
2015. jún. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%

Gondolj bele! Pici babatok lett. Azert ez mindkettotok eleteben nagy valtozasokat okozhat. Raadasul mint mondod most koltoztetek es a karrier epites is folyik ezerrel.


Nem keves feladat am ez ugy hirtelen. Persze kozben faradtak vagytok es feszultek, talan neha mar ugy erzitek, hogy osszedolni latszik a vilag ... de nem. Csak most eppen egy ilyen periodust eltek. Ki vagytok pukkanva (talan csak egy ujabb probatetel az elet iskolajabol) ... de ettol meg nem kell remeket latni.


Pihenjetek egyet. Gyerkocot rakjatok le egy hetvegere a nagyszulokhoz es menjetek el kettesben valahova. Mozduljatok ki a megszokott hetkoznapokbol, legyetek kettesben. Ne nyaraljatok, hanem kiranduljatok. Ne a strandon dogoljetek, hanem menjetek setalni az erdobe. Legyetek egyutt, foglalkozzatok egymassal, beszelgessetek, tervezgessetek.

2015. jún. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%
Lehet lepontozni, de szerinted miért törli a híváslistát? Én kérnék egy részletes számlát a helyedben. Ha nem lenne titkolni valója, akkor láthatnád kivel beszélget. Ès szerinted mit csinál hétvégente késő estig? Éjfélig túlórázik? Na persze. Azért mondja, hogy nem tudna más nővel lenni, mert nem akar megbántani. A többi munkatársa is ment a csapatépítő programra? Gondolom van közte olyan akit ismersz. Hívd fel, és mondd neki hogy próbáltad hívni a férjedet de nem cseng ki a telefon, és aggódsz hogy minden rendben van-e vele, esetleg tudná adni egy pillanatra... A női megérzés általában működik.
2015. jún. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#7 Ez mind nagyon szép és jó lenne, de írta hogy a férje sosem ér rá velük lenni. Hiába akar a kérdező kirándulni, ha a férje iskolába jár, túlórázik, vagy más lemondhatatlan programja van.


Kérdező, ha tudod hogy merre van a csapatépítés és nincs nagyon messze, akár meg is lepheted azzal az indokkal, hogy a gyereknek már nagyon hiányzott.

2015. jún. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
Csapatépítő program heti négyszer, ami éjszakába nyúlik? Hülyeség. A leghosszabb csapatépítő program is maximum egy hétvége, nem heti 4 alkalom. Hazudik. Lehet, hogy nem csal meg, de ez a csapatépítő baromság csak mese.
2015. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!