Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy buktassam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le?

Figyelt kérdés
Párommal 7 hónapja vagyunk együtt. Előtte is jóban voltunk ,de nekem volt kapcsolatom. Mikor vége lett össze jöttünk. Most viszont rájöttem ,van egy csaj akivel már azóta vagyis november óta beszélnek rendszeresen neten, és többször találkoznak is. Amikor először párom írta neki , hogy lemegy hozzá már akkor mi együtt voltunk. Nagyon durva 2 értelmű üzeneteket váltottak állítólag (egyik haverja mesélte. Azóta is többször osszefutnak. Ott lakik a csaj ahol a párom dolgozik. Hogy tudnám lebuktatni?
2018. jún. 25. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom mindenképpen szakítani akarsz. Akkor viszont nem kell ezen fáradozni, simán odamész, megmondod h nem fér ez bele neked szóval viszlát. :D
2018. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látni akarom ki az a csaj akiért nem dob hanem hazudik. Ötletek vannak hogy tudnám lebuktatni?
2018. jún. 25. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Szamit h ki az ? Min valtoztat ha megtudod ?
2018. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágd ki, ne idegesítsd magad részletekkel. Csak magadnak ártasz vele.
2018. jún. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszönöm nektek.
2018. jún. 26. 05:38
 6/7 anonim ***** válasza:
szakíts vele ne foglalkozz azzal kivel csal meg,vagy csald meg te is.
2018. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most lehet én leszek az, akit mindenki lepontoz: egyáltalán nem biztos, hogy megcsal. Persze valószínű, kb. 80%-ban, de ez nem biztos. A két értelmű üzenetekben meg pont az a kétértelmű, hogy mindenki azt lát bele, amit akar. Ha te azért akarod kidobni, mert megcsal, akkor ez ahhoz még szerintem nem elég bizonyíték. Ha azért akarod kidobni, mert nem tetszik, hogy más lánnyal akár csak barátilag is találkozik, akkor meg tényleg teljesen felesleges "lebuktatni". Szakíts.
2018. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!