Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Errol megis ki mit gondol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errol megis ki mit gondol? Kiakadtam, ilyen nok tenyleg vannak?

Figyelt kérdés

Na Szoval ma ezt olvastam es teljesen kiakadtam, viszont kommentelni nem lehetett a cikk alatt szoval muszaj itt kiduhongenem magam.


Nem eleg az, hogy megcsalja a ferjet komolyan meg az sem jut eszebe h rossz az amit csinal? Meg ferfi prostit hasznalt? Uristen, csak ilyen nom ne legyen.


Ez a cikk [link]


2018. jún. 29. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Miert, a pasik megtehetik?
2018. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Az sem oke, de erted....a csaj full ertelmesnek tunik, ertelmisegi csalad, jol fogalmaz tehat nem valami bunko es pont es akasztott ki. Az, hogy en honnan fogom tudni hogy a no akivel osszejovok nem ilyen?


Tehat ezt igy hogy? Es tokre az jon le h full oke a vilaggal, nem erdekel I h ki mit mond, zero erkolcs. En itt allok 39 evesen, szakitas utan es a korodztalyabeli nok kozott keresgelek raadasul en is kulfold-mi a garancia hogy nem futok bele egy ilyenbe?

2018. jún. 29. 23:07
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
ezek a velvetes szarok mind kitalált történetek
2018. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Oke, de megis miert talalna ki alnevvel ilyet? Logikusan nem lenne ertelme sztem csak nem tudja elmondani senkinek mert mindenki kiakadna. Ertem hogy mindenki mas de milyen vilagot elunk mar???

Eskuszom, nem ertem a noket, szegeny ferjeb meg azt hiszi hogy a csaj full huseges, es az a durva hogy az ilyenek megusszak.

2018. jún. 29. 23:28
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

neked is lehetne annyi eszed, hogy tudd, a megcsalás nem iskolázottság, értelmiség kérdése.

de még csak nem is jó vagy rossz ember kérdés.

nem minden fekete vagy fehér.

ezer és ezer ok lehet egy félrelépésre, abból pedig alakul tovább a többi. nem pártolom a megcsalást, én is voltam már megcsalt fél, keserű volt igaz, túltettem magam rajta. és tanultam belőle, a hűség csak a társadalom elvárása... ezt vagy elfogadjuk, vagy hatalmas csalódás érhet, tisztelet a kivételnek, ami igencsak ritka,...!

2018. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-os


Vagom, h mit mondasz de akkor ez igy szted tok oke? Ez rendben van amit csinal?

2018. jún. 29. 23:33
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
Paik nok 80szazaleka hasonlo....ez van.
2018. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Értelek Kérdező, hogy ez a történet (amennyiben igaz) téged felháborít, és megriaszt, de szerintem nem szabad, hogy ez befolyásoljon az ismerkedésben, és esetleg azt a gondolatot ültesse el benned, hogy a nők ilyenek. Vannak akiknek más az erkölcsi mértékük, senki helyett nem dönthetsz. Ha ez a sztori igaz is, akkor biztos vagyok benne, hogy ez nem marad így, mert következménye minden tettnek van, előbb vagy utóbb de van.

Garancia semmire nincsen, de egyet tehetsz, elsősorban alaposan (amennyire csak tudod) megismered a leendő párodat.

2018. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van utolso de ahogy a cikk mutatja neha evek alatt sem lehet megismerni valakit, meg akkor sem ha a feleseged/ferjed. Ertem en h nincs garancia....csak felelmetesnek tartom es kicsit megriasztott mert az irasi stilusa alapjan hasonlo nokkel ismerkedem.

Nem az amit ir hanem ahogyan irja.lehet hogy akkor az ertelmisegi reteget hanyagolnom kene.

2018. jún. 30. 00:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől és iskolázottságtól függetlenül több, mint az emberek fele félrelép. Igazad van, biztos semmiben sem lehet az ember, ezért játssz úgy, hogy mindig legyen tartalékod.
2018. jún. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!