Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Errol megis ki mit gondol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Errol megis ki mit gondol? Kiakadtam, ilyen nok tenyleg vannak?

Figyelt kérdés

Na Szoval ma ezt olvastam es teljesen kiakadtam, viszont kommentelni nem lehetett a cikk alatt szoval muszaj itt kiduhongenem magam.


Nem eleg az, hogy megcsalja a ferjet komolyan meg az sem jut eszebe h rossz az amit csinal? Meg ferfi prostit hasznalt? Uristen, csak ilyen nom ne legyen.


Ez a cikk [link]


2018. jún. 29. 22:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Meg sem nyitottam a cikket, csak kérdezni szeretném, hogy akkor is ennyire kiakasztana, ha férfiakról szólna?

Ennyi erővel akkor én férfiakkal nem nagyon szeretnék ismerkedni többet, mert ugye milyen férfiak vannak...

2018. jún. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Arra sincs garancia, hogy te nem fogod megcsalni 10 év múlva a jövőbeni nődet. Most akkor veled se ismerkedjen senki?
2018. jún. 30. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Azert 40 felett nem kene kiakadni egy cikken es azon, hogy ki mit tesz. Tortennek a vilagban ennel sokkal durvabb dolgok is. Ne is eljunk akkor?

Olvass pozitiv dolgokat. Olyan is van am.

Az allando gyanakvas taszito.

2018. jún. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

ez egy borzalmasan bugyuta iras, ilyet egy ertelmisegi nem ad ki a kezebol.


szerintem egy 20-on eves akarki irta. vagy a bipolar ferj.

2018. jún. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, lenyugodtam nem igazan ertem h miert akasztott ki ennyire de gondolom Azert mert nem szokvanyos, de vegulis az o elete, nekem meg az a dolgom h egy decens not talaljak, es az ilyen noket keruljem.
2018. jún. 30. 10:06
 16/16 anonim ***** válasza:
Onnan lehet tudni, hogy megismered, őszintén beszéltek. És ha távol is időnként, de tudjátok hol a másik és mit csinál. Én rettegek a megcsalástól és teljesen hűséges vagyok. Az a véleményem, hogy aki már meg tud csalni valakit, annak rossz a kapcsolata, szakítania kell. Én így állok hozzá. Egyet értek, borzasztó, hogy ilyenek vannak (pasik ugyanez) és ráadásul mennyi! A barátaim sem hűek a párjukhoz :( Szerencsés vagyok, hogy a barátom minden szabadidejét velem akarja tölteni (persze haverjaira is jut bőven idő - én még küldöm is, nehogy ez gond legyen).
2018. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!