Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy legyen kicsit igényesebb?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok,barátom 35.

Együtt élünk már 3 hónapja,a barátom autószerelőként dolgozik,így megértem,hogy olaj szagú,és hogy koszos a körme,sajnos sose tudom rá venni,hogy fürödjön,havi 1 x fürdik,fogat sem láttam,még hogy mosott volna

Tegnap a kedvembe akart járni,de nem engedtem neki,mert nagyon koszosak a körmei,és hányingerem lett tőle,mellettem ült az ágyon és nagyon budos volt már,nem is mossa a ruháit!

A keze állandóan retkes meg a körme tiszta koszos.

Valamelyik a nap a fejemhez vágta,hogy én még szexuálisan lent nem elégítettem úgy ki,de ha nem mossa meg? hiába mondom neki,nem csoda,hogy nem volt még kapcsolata.

Nem csak az igényesség a baj,ö az a tipikus pasi aki 5 ft ot elvesz tőlem,sose kaptam tőle semmit.És külön kasszán vagyunk,Tegnap elment a boltba persze a pénztárcámból hiányzott 20.000 ft és nem is vett semmit,csak egy gagyi virslit,de már nem kértem vissza a visszajárot .Csókolózni sem szeretek vele,mert budos a szája undorodok tőle,és velem alszik,az egész ágynemű átveszi a szagát.

Mégis mit tegyek nem akarom megbántani,hogy azért legyen már igényes?

Én ha nem tusolnék mindennap rosszul lennék.

AZ oké,hogy pasiból van,de akkor is,én a sexet sem kívánom vele,mert attól félek,mit kapok el,de ezt nem merem neki elmondani



2018. márc. 5. 12:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel csoda, hogy képes vagy egyedül levegőt venni.
2018. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Fifike jár a keksz a trollkodásodért, de nagyon kezdő vagy még a szakmában.
2018. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján téged mennyire gondoljunk igényesnek?

Én párom is koszos helyen dolgozik, de olyan illatfelhővel jön haza, hogy hú.(bent a munkahelyen zuhanyzik)

A körmét pedig egyszer nem láttam piszkosnak, munkaruháját egy héten többször mosom stb.

Én téged nem értelek, miért vagy egy igénytelen ember mellett?

2018. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%

Pedig muszáj leszel elmondani.

Lenne lehetőséged elköltözni?

2018. márc. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bammeg, te sem lehetsz sokkal igényesebb, ha még nem dobtad ki ez az undorító alakot!
2018. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan havi 1x fürdik??? Meg kb sose mosott fogat a 3 hónap alatt??? Remélem nem tetves... :/

Ne haragudj, de ennél nincs neked több igényed, úgy ámblokk magad felé is? Aki ilyen igénytelen embert választ maga mellé, az valahol az illetőről is elmond valamit, nem csak az igénytelen párról.


Nyilván megváltoztatni nem fogod tudni (nekem ez jön le a reakcióiból), én személy szerint nem tudnék egy ilyen ember mellett meglenni...


29/N

2018. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Pedig már reméltem, hogy éhen haltál a legutóbbi kérdésed óta. Ha már ilyen gyengén trollkodsz, legalább ne tennéd felismerhető felhasználónévvel..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2018. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszi utolsó,épp kérdezni akartam,hogy ennyire retardáltak-e vagy nagy kamu az egész?! 😂
2018. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7-es köszi! :D :D megnyugodtam, hogy csak nincsenek ilyen emberek, mint a szóban forgó "férfi" :D
2018. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De neked ez a szinvonal valo, hiszen ezek ellenere vele vagy. Akkor miert is panaszkodsz? Te valasztottad, most szagolod.
2018. márc. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!