Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik haverom rajtakapott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik haverom rajtakapott, amikor másik nővel smároltam. Le fog vajon buktatni?

Figyelt kérdés
Elmentem bulizni két csajjal és egyik haverommal, aki a barátnőmnek is ismerőse, és eléggé pletykás természetű. Az egyik csajjal részegen összejöttem, és ott smároltunk a haverom előtt egész este. Azt mondta, hogy nem mondja el senkinek. Ti elmondanátok hasonló szituációban? Eléggé nyomasztó helyzet.

2018. júl. 4. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, hogy alapból kinek vagyok a barátja. Ha neked, akkor nem mondom el, ha a csajnak, akkor elmondom.
2018. júl. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem is mondja el, de bármikor bezsarolhat vele. Amúgy szégyelld magad!
2018. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Remélem le.
2018. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
89%
A pia még mindig nem mentség. :)
2018. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Nem mondanám el mert nem az én dolgom

Nem szeretek más életébe bele avatkozni

2018. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Csaltak már meg, és tudom milyen, mikor már mindenki tudja, csak te vagy az a naiv szerelmes idióta, aki elhiszi, hogy nem volt semmi. ---> Elmondanám. Aki nem akar lebukni, az legalább ne mindenki előtt kavarjon másokkal.

Valaki biztos, hogy "véletlenül" elszólja magát, amiről ennyien tudnak, az nem titok. A bevallod, még esélyed lehet, hogy megbocsájt, ha lebuksz, akkor nem sok.

2018. júl. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ha pletykás természetű, akkor könnyen elszólhatja magát, és meg is érdemelnéd. Minek iszik, aki nem bírja?
2018. júl. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Remélem elmondja. Én azt tenném.
2018. júl. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha van gerinced nem várod meg, amíg lebuktat, te magad mondod el. Dehát a felelősség vállalása nehéz dolog, ugye? Sunnyogni egyszerűbb.
2018. júl. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom neki elmondani, mert egyrészt szeretem, másrészt minek bántam meg ezzel? Nekem ez csak egy jó buli volt, nagyon jól éreztem magam, és jó volt egy kis vérfrissítés, de ezért nem hagyom ott a barátnőmet. Csak jobb lett volna, ha erről más nem tud. Most kicsit emiatt parázok csak.
2018. júl. 5. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!