Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Elmondanátok a közeli/legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanátok a közeli/legjobb barátotoknak, ha a párja megcsalja?

Figyelt kérdés

Ez nem történt meg valójában, csak a suliban van egy olyan óra, ahol ilyen életbeli dolgokról beszélünk. A tanár megkérdezett minket, hogy mit csinálnánk, ha egy nagyon jó barátunknak a szerelmét látnánk mással csókolózni nyilvános helyen. Mindenki azt mondta, hogy egyből szólna a megcsalt félnek (van, aki azt is mondta, hogy lehet csinálna egy képet is), és inkább most szenvedjen egy ideig, mint hogy később gyerekestől legyen megcsalva. A tanár erre azt mondta, hogy nem gondolkodunk jól, mert "konkrétan azt mondjuk, hogy belerondítanánk egy szerettünk kapcsolatába. Az is lehet, hogy az illető lesz a férje a jövőben, akivel családot is alapítanak, mi ezt meg tönkretesszük" stb. Itthon elmondtam ezt, és anyukám ugyanazt mondta, mint a tanár. Meg elmesélte, hogy neki volt egy munkatársa, aki azt csinálta, hogy együtt volt jó pár évig egy nővel, és amikor elhidegült tőle, akkor egy ideig máshoz ment kielégülni, és hogy "szüksége volt erre a félrelépésre, hogy rájöjjön, hogy szereti", így az lett végül, hogy nem szakítottak, már gyerekük is van, a nőnek meg fogalma sincs a pasi félrelépéséről.

Lehet, hogy 19 évesen én vagyok még éretlen, de ha látnám a legjobb barátnőm barátját mással enyelegni, biztos, hogy nem maradnék csendben. Pont azért mondanám el, mert később is megcsalná, és inkább keresse még a megfelelő embert egy ideig, mint hogy egy szemétláda mellett állapodjon meg. Csak kíváncsi vagyok, hogy nagyon körben hogy látják ezt az emberek.



2018. márc. 29. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
Én 18 évesen elmondtam a legjobb barátnőmnek,hogy a pasija megcsalja. Természetesen a srác tagadott,a barátnőm Neki hitt,én lettem az,akitől elfordultak. Házasságot kötöttek,és a srác folyamatosan félrelépett,el is váltak. A volt barátnőm ezt követően " vezeklett" felém,sajnálva,h nem hitt nekem. Másabb beleszólni,jelezni egy rövidebb ideje tartó kapcsolatba,és másabb egy házasságba,ahol már gyerek isvan. Ez utóbbiba én sem avatkoznék bele,esetleg csak akkor,ha nagyon megalázó lenne a barátnőm számára. De talán inkább a pasival beszélnék. Fotó az nem árt,hátha később szükség lesz rá.
2018. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
Szerelmi, kapcsolati ügyekbe, soha nem szóltunk bele. Aki beleszól, még ha igaza is volt, nagyon gyorsan kikerült a baráti körből.
2018. márc. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs annál megalázóbb, amikor mindenki tudja, hogy csal a párod, te meg azt hiszed, hogy ő a leghűségesebb a világon.

Inkább tudjak róla, ha félrelép, aztán eldöntöm, hogy ez mennyire fér bele.

2018. márc. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én elvárom a barátaimtól,hogy szóljanak nekem,ha ilyet tudnának meg feleségemről.Ők is azt mondták,hogy természetesen én is monjam el,ha látok vagy hallok valamit az ő párjukról.

Nézd meg a " Dilemma" című filmet,pont erről szól!

2018. márc. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs helyes döntes.

Ha nem mondod el,küzdesz a lelkiismereteddel.

elvileg ha valaki a bnöd nagyon jo bnö akkor ugy erzem h joga van tudni

Nem eleg h a parja csalja,de a baratai is hazudnak neki.

Az ilyen nem is baràt neharagudjatok!

Ha elmondanam es nem hinne nekem,inkabb szakadjon meg a kapcsolat,minthogy hazugsag aran legyek barat.

en igy gondolom...

nyugodt szivvel hajtom a fejem a parnara este

mert tudom mint barat kötelezettsegem megtettem

erre valo egy barat,h joban rosszban kitartson,h mellettünk alljon

es észheztéritsen.

Rengeteg olyan baratsag 15-20 eves baratsagok azert mentek tönkre

mert kiderült az igazsag.es nem szolt senki

en is 2 gyerekkori baratnöm veszitettem el ezmiatt...

2 es fel evig neztek,türtek h csalnak

köszönöm szepen,ilyen emberre nem vagyok kivancsi...

Inkabb veszitsek el egy baratot minthogy büntarsa legyek egy csalfa embernek

2018. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem sült el jól ha bárkinek is jeleztem szerelmi ügyekben, megértem, hogy miért é is asonlóan reagálnék.


De természetesen az is nagyon rosszulesne, ha már mindenki tudná rajtam kívül a nyilvánvalót, szóval nincs ebben a kérdésben jó megoldás szerintem.

2018. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy nagyon jó barátom van,akinek ezt elmondanám,mert ő megbízik bennem annyira hogy nem hazudok,és nem akarok neki rosszat.Ezen kívül egy esetben sem,felületes ismeretségek nem érdekelnek ebből a szempontból,nem foglalkozok más privát életével.
2018. márc. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

Akkor most egy tapasztalat!


Az én barátomnak elmondta az egyik legjobb barátja, mikor látott engem friss regisztrációval a Tinderen. Nem adta tovább senkinek, és meggyőződött róla, hogy friss regisztráció, és nem csak régről maradt fenn. Ki volt töltve a profilom ismerkedős szöveggel, stb.

Megírta a barátomnak, hogy látott a Tinderen, ergo elmondta, hogy megcsalom. :)

És a barátom tökre díjazta, mert úgy érezte, igazi barát. :)

Ráadásul a szép a történetben, hogy nem csaltam meg, csak teszteltem a híres-neves Tindert. Mire elmondta, addigra már töröltem is a profilomat, és egyébként is előre mondtam a barátomnak, hogy fel fogok regisztrálni.

Akkor kicsit megkönnyebbült a barátom haverja. :D Hogy nem kellett rossz hírt közölnie. :D De mondta is, hogy remélte is, hogy valami ilyenről van szó, nem megcsalás.

Tuti screen shotolta is, szerintem legalábbis, bizonyítékként, de ez már sosem derül ki.


De a lényeg:

El kell mondani, én is tudni akarnám, barátom is igazán díjazta az őszinteséget, és hogy igaz barátja van!

2018. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En elmondtam, de rosszul tettem mert kiderult ,hogy o tudta csak nem akarta tudni,😁igy meg ciki volt,hogy en is felnyittam a szemet es o nem tett semmit
2018. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szólnék, de előtte szereznék kézzelfogható bizonyitékot, hogy elkerüljem azt az esetet, amit az egyes válaszoló vázolt.

Cserébe én is elvárnám, hogy szóljanak.

2018. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!