Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A sperma mennyisége jelezheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sperma mennyisége jelezheti azt, hogy a partnerem mennyire volt szexuálisan aktív az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés

Nem egy városban élünk, így van hogy ritkábban találkozunk. Ilyen szünet után szex közben nagyobb mennyiségű sperma szokott lenni, mint a gyakori együttléteinknél. Most viszont 3 napig nem voltam itthon, és meglepve tapasztaltam, hogy nehezebben elégült ki az átlagosnál, és alig volt látható eredmény. Ez kicsit aggaszt...

Ti mit gondoltok, mi lehet ennek az oka?

(Nem tinédzser már, felnőtt férfi.)


2018. júl. 7. 17:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy 3 nap nem sok még kiverhette magának. Nőként mondom, hogy van, hogy csak azért nyúlok magamhoz mert utána jobban alszom, vagy stressz levezetésnek, nem kell hozzá nagy szexhiány. Ne gondolj egyből a legrosszabbra.
2018. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%
nem jelent semmit. Ilyen hülyeségeket honnan szedtek. Nagyon sok minden befolyásolja a sperma mennyiségét. Alapból van csak úgy ahogy mondod, de már egy megfázás, egy komolyabbb igénybevétel, de akár az is szóba jöhet, hogy egy idő után természetes módon is távozik a felesleges mennyiség, gyógyszer is okozhatja.
2018. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs összefüggés. Volt, amikor több mint egy hónap után vertem ki, és éppen csak kifolyt. Máskor egy nap leforgása alatt a 3. alkalomnál is messzire ellőttem. :P
2018. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
Annyira ki volt éhezve, hogy többször is kiverte. És még így is kívánt téged. Nem hogy örülnél neki.
2018. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy 40 felett 3 nap kihagyás miatt még Marcsi maratont rendezne, ha előtte minden nap rendesen le lett merítve, és tudta, hogy nemsokára újra igénybe lesz véve. Ez kevésbé életszerű, nem?
2018. júl. 7. 17:58
 16/29 anonim ***** válasza:
87%
Pedig de. 3 nap után én már kb remegek. Az is lehet, hogy nem akart túl hamar elmenni, míg veled van, ezért előtte kis "elő verést" rendezett és túl jól sikerült.
2018. júl. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

14-es: Értsd már meg, hogy nem panaszkodni jöttem, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy mitől függhet a mennyiség?

Amúgy köszönöm, de örültem neki, hogy megkívánt. Az aggodalom abból fakad, hogy nekem nagyon jó vele, és jó lenne, ha én is legalább ennyire boldoggá tudnám tenni Őt.

2018. júl. 7. 18:03
 18/29 anonim ***** válasza:
82%
Micsoda probléma 😂
2018. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
16: :)) Hány éves vagy? :))
2018. júl. 7. 18:09
 20/29 anonim ***** válasza:
42%
Egy ilyen spermanennyiséget számláló rém boldog kapcsolatnak mi az értelme,ahol max szexelni járnak össsze a felek? Engedjétek el egymást..
2018. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!