Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A sperma mennyisége jelezheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sperma mennyisége jelezheti azt, hogy a partnerem mennyire volt szexuálisan aktív az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés

Nem egy városban élünk, így van hogy ritkábban találkozunk. Ilyen szünet után szex közben nagyobb mennyiségű sperma szokott lenni, mint a gyakori együttléteinknél. Most viszont 3 napig nem voltam itthon, és meglepve tapasztaltam, hogy nehezebben elégült ki az átlagosnál, és alig volt látható eredmény. Ez kicsit aggaszt...

Ti mit gondoltok, mi lehet ennek az oka?

(Nem tinédzser már, felnőtt férfi.)


2018. júl. 7. 17:38
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
40%
örülj neki legalább kevesebb ragad a hajadra
2018. júl. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak, akik értelmesen válaszoltak akár itt, akár priviben. :) Nem privizek, de jókat írtatok, köszönöm +1x. :)
2018. júl. 7. 18:40
 23/29 anonim ***** válasza:
81%
Én azt mondom amit hallani szeretnél. A három nap alatt három különböző nővel volt és mindegyik kicsavarta.
2018. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
97%

Akkor mitől is függ: életkor, általános és aktuális fizikai állapot, utolsó ejakuláció óta eltelt idő mennyisége, a test ásványianyag-szintje, az aktuálisan legmagasabb izgalmi állapottól (mennyire izgul fel ejakuláció előtt), milyen hosszú ideig volt elnyújtva az ejakuláció előtt az önkielégítés/szex, a szervezet vízháztartása.


Röviden és tömören ennyi. Értem, hogy te azt várod, hogy rávágjuk, biztosan megcsalt, de az, hogy éppen fele annyi puskaport lőtt el, mint szokott, éppen nagyon sok ok miatt lehet.

2018. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
82%

Mivel a Megcsalás kategóriába írtad a kérdésed, ezért nyilván azon őrlődsz, hogy volt-e más nővel az elmúlt 3 napban. Nos, nem tudlak megnyugtatni. Nálunk ugyanez volt, bár ott mindig én kezdeményeztem és úgy nem ment neki a szex (az hogy nálatok ő maga kezdeményezett, lehet pont azért volt h ne fogj gyanút). Eleinte nem gyanakodtam, de pár hét után a sokadik kudarcos este után bevallotta, hogy van valakije. Ezzel véget is ért a kapcsolatunk. Akkor már egy éve jártunk jegyben.


29/N

2018. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentöl függhet tenyleg

Lehet stressz,betegseg,izgalom,vagy elötte kiverte

ugyanugy esely van ra h sajnos szexelt valaki massal

Ez sincs kizarva ha erre vagy kivancsi

de te ismered...

Ha nincs bizonyitek ne vadold

max annyit tanacsolok kicsit figyelj jobban hatha tenyleg megcsalt esetleg

Sajnos volt olyan kollegam

akinek ugyanigy bemagyaraztuk h biztos masztizott

aztan kiderült rohadt nagyot tevedtünk mert tenyleg megcsalta

szoval semmi sincs kizarva

2018. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

"a szervezet vízháztartása"


Bizony, még attól is függ, hogy az előtte levő 4-8 órában kiszáradt vagy éppen sok vizet ivott.

Mondjuk én páros lábbal rúgnám ki azt a nőt, aki emiatt arra gondolna, hogy megcsaltam.

2018. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
92%
A felnőtt férfi is marokra kapja a kígyót, ha unatkozik/egyedül van. Ne láss bele dolgokat.
2018. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, erre még nem lehet megcsalást alapozni, de az tény hogy a kevesebb sperma jelentheti akár azt is hogy kiverte vagy tényleg megcsal, meg jelentheti azt is hogy nem iszik elég vizet pl.


Egyébként én sem tudlak megnyugtatni, mert engem is megcsalt, és az adta az első gyanús jeleket hogy csökkent a mennyisége, nem volt úgy beindulva...


Ne gyanúsítgatsd, figyeld meg őt egyelőre.

2018. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!