Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretőként élő nők, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőként élő nők, miért mentetek bele?

Figyelt kérdés

Miért mentetek bele, hogy egy kapcsolatban/házasságban élő férfinek a szeretői legyetek? Ha még mindig szeretők vagytok, miért nem "hagytátok el", ha egyszer nős?


Légyszi írjátok hány évesek vagytok!

Privátban is leírhatjátok.



2018. júl. 9. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Akit érdekel az én történetem, leírom privátban. 26N
2018. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ehhez mindkét részről nagyon alja embernek kell lenni
2018. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a kerdest mar millioan feltettek kulonbozo formaban es ahogy ott is, itt is az egyetlen erdemenye az h lepontozzak a valaszadokat, mondjuk az is igaz hogy ilyen kerdest Max egy 30 on aluli tesz ki egyebkent is.
2018. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

"Ehhez mindkét részről nagyon alja embernek kell lenni"


Meg a szeretőként élő nőknél szerintem a béka s*gge alatti önértékelés is befigyel ilyenkor.

2018. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Csak úgy megtortent egyik pillanatról a másikra.. Ha szeretnéd, privátban leírom. 24/N
2018. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Egyikünk sem alja ember és nincs önértékelési zavarom.

Váratlanul toppant az életembe, egymásba szerettünk. Még ha itt szeretik is azt károgni, hogy ez nem így van. De, szeretjük egymást, öt éve tart. Felesége nem tud semmit. Nem válik, bár ez egyelőre nem végleges döntés. Nem vagyunk fiatalok, jóval 40 felett. Közel az 50-hez inkább. De így is többet kapok tőle, mint bármelyik feleség aki férjjel büszkélkedhet. Több időt tölt velem és miénk a hétvége is.

2018. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Két munka plusz egyetem mellett, nincs sok idő energiám párkapcsolatra annyi minőségi időt fordítani, mint szeretném, de szükségleteim vannak. Ő nagyon megfogott, nem akartam soha semmi komolyat tőle, a személyiségünk nem nagyon passzol, de a szex valami eszméletlen. 28/N
2018. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%

Az a nő aki egy házas férfival fekszik le (természetesen úgy hogy az adott férfi nem az ő férje) az egy gátlástalan prosti, persze lehet hülyeségeket írni a szükségletekről, de az ilyen ember attól még gonosz.

Azt kívánom az ilyen prostiknak hogy képzeljék bele magukat a feleségének helyzetébe, és kívánom azt hogy az ilyen aljas, gátlástalan embereket csalják meg az életükbe többször is, undorító féreg az ilyen. (ezen túl is elnézést kérek minden féregtől, a féreg picit erős volt)

2018. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!