Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalást el lehet nézni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalást el lehet nézni és megbocsátani, normálisan tovább élni, együtt boldogan, mintha mi sem történt volna?

Figyelt kérdés

Illetve van-e különbség megcsalás és megcsalás között? Értem ezt úgy, hogy pl alkalom adta, pár éjszakás vagy évekig tartó viszony, ami egy eltervezett, arra készül az ember, tudatos, amiben már érzelmek is vannak.

Vagy megítéléskor egy kalap alá kerül mind.


2018. júl. 11. 06:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nálam monogámiában az is megcsalás ha engem max eltűr elvisel és mással jol érzi magát,nem csak maga a közösülés,ha érzéssel nyúl hozzá,hozzám meg azert mert muszáj. Nyitott v poliamuriában nincs megcsalás ott ez nem szakitook ilyen szinten.
2018. júl. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nyilván nem nyitott kapcsolatról, házasságról beszélek. Hosszú, 20 év házasság.
2018. júl. 11. 06:43
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Ott a válaszom elsődlegesen nem megbocsáthato. Viszont fontos a körülmény, mert pl ha jo ideje nem volt normális a szex bármi okbol, sajnos egésszes embertol nem várható el h évekig éljen cölibátusban.
2018. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

10+ év házasság után is beadtam a válást.

Pont azért, mert úgysem lesz semmi ugyanolyan. Nincs bizalom, nincs meg ugyanaz a naiv hit, ami egész odáig, hogy ő sosem tenne velem ilyet. Állandóan kerestem volna a nyomokat, hogy észrevegyem, mikor más képbe kerül. Ő meg àllandóan hisztizett volna, hogy ok nélkül vagyok féltékeny. És ha akkor megcsalt, mikor köztünk minden rendben volt, miért ne tenné meg, ha sok a feszültség?

Sokat gondolkodtam ezeken, mikor lebukott.

De a legfontosabb: bennem valami nagyon fontos halt meg akkor, mikor kiderült a megcsalás. Nem tudtam volna elviselni, hogy mèg egyszer hozzám érjen, haragudtam, nagyon fájt amit tett, és nem éreztem azt, hogy ugyanúgy szeretni tudom valaha. Fogalmazzunk úgy, hogy egy csapásra elmúlt a szeretet és a tisztelet is, nem csak a bizalom.

2018. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Számotokra van különbség egyszeri alkalom, vagy évekig tartó, tudatos viszony között?
2018. júl. 11. 07:10
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem nézek el semmilyen megcsalást, és nincs különbség számomra.Az egyedüllét is jobb, mint egy olyan ember mellett élni, aki folyton másba(sokba) mártogatja a nemi szervét.Én elváltam, még 11 év után sem bántam meg.És nekem nem számít az sem, ha csalásról van szó, hogy mennyi ideig voltunk együtt.A megalázás, átverés, árulás attól még az marad.Nem beszélve az undorról, ami ilyen esetben kialakul bennem a megcsaló felé.
2018. júl. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk tudatos volt például. És közel állo személyekel tette,és nem is egyszer,kevésbé fájt volna ha prostival vagy a sarki fűszeressel teszi,ez még megalázóbb h ennyire nem tisztel. Aki negcsal az egy dolog de aki igy ilyen formában teszi és utána még ö van megsértve és én érezzem magam szarul mert ö az áldozat képébe bujik meg h azt vágja hozzám közeledésnél h nem fogja velem megcsalni akit szeret,én a felesege voltam,kit is csalt meg. Minek vett el,ja a családi uzlet miatt,én voltam a marha aki nem látta a valóságot évekig. Az ilyen nem tisztel és a kapcsolat halott volt már rég,de ezt a békát nem tudtam már én se lenyelni pedig jo a gyomrom sok mindent bevesz,de ezt már nem vette be,föleg h rajta is kaptam az ágyunkban az unoka húgommal alatta..
2018. júl. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a tudat az emberben örökre ott marad, bármennyire is kapálódzik a szavakkal, hogy ő elfelejtette megbocsátott.
2018. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Van akinél működik tovább és van akinél nem. Akinél működik is, az máshogy gondolkodik mint a többi ember, és sok meló is van abban hogy működjön újra a kapcsolat egy megcsalas után. Nem egyszerű, de nem lehetetlen. A lónak is négy lába van, mégis megbotlik.
2018. júl. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%

Akinek erre van igényszinte, az éljen ilyen mellett. Egyéni döntés.

“A lónak is négy lába van, még is megbotlik.”

Csak nem hónapokon, vagy éveken keresztül. Az már extra szemétség, szerintem nem elfogadható. Annak a házasságnak már annyi. Hiába maradnak együtt.

2018. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!