Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem tudja feldolgozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem tudja feldolgozni, hogy nem vele feküdtem le először, azt mondja soha nem fogja megbocsátani, pedig akkor még nem is ismertük egymást. Mit tegyek? Több mint egy éve vagyunk együtt és állandóan a fejemhez vágja.

Figyelt kérdés
2009. aug. 11. 21:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Jézusom, ez most komoly? Elég szűlátókörű barátod van. Szerintem hagyd ott, ha ilyenen kiakad, akkor néhány éven belül a saját unokatesóidra is féltékeny lesz. Hidd el, ismerem a "fajtát"...
2009. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki , hogy te mikor lefeküdtél mással még csak ne is tudtad , hogy valamikor vele leszel..mindenkinek van múltja. talán neki nincs vagy mi? ne hagyd , hogy igy viselkedjen veled, főleg olyanért amihez semmi köze
2009. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

ha nem ismertétek egymást, hogy lett volna ő az első? ez az ember beteg! adtál neki okot féltékenységre? vagy a neveltetése miatt ilyen? szerintem beszélj vele őszintén: ezen változtatni nem lehet, de most már csak vele vagy, mert ő szereted. bízzon meg benned, ez a kapcsolat alapja. és mondd meg neki, mennyire bánt, hogy olyan dolgot vágdos a fejedhez, amiről nem tehetsz (hiszen még nem ismerted). ha szép szóval nem megy, akkor az beteges, küldd el pszichológoshoz.

ja, neki te voltál az első?

2009. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Uhh. Elég szemét dolog bűntudatot kelteni benned olyasmi miatt, amiről nem tehetsz. És zsarolni érzelmileg. Én mondanám neki, hogy hagyja abba, de ha ezután is csinálja, otthagynám, mint a huzat.
2009. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

mi a rák köze van ahhoz, hogy mit és kivel tettél akkor, amikor még nem is ismertétek egymást?

ő szűzen ment bele a kapcsolatotokba?

sztem sürgősen hagyd ott a fenébe, mert a helyzet csak romlani fog a továbbiakban!

2009. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

Őszintén?

Egy őnző dög és nincs mese,milyen dolog már ez??

Nekem a pasim ezt vágná a fejemhez elküldeném a ....

Már bocsi

2009. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt nem tudja megbocsátani akkor semmit sem ami a múltadhoz tartozik. Tehát hagyd ott a fenébe!
2009. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez nem normális hiszen akkor még nem voltatok eggyütt, sztem beszéld meg vele ha nem hagy békén hagyd ott sztem.
2009. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat...az a gond, hogy amiket leirtatok, mindet bevetetettem, de mégis zavarja :( nem értem miért ítél el, hiszen még nem is láttuk egymást akkor :( Én nem akarom elveszíteni, de már komolyan gondolkodok a szakításon, akár hogy is fáj, nem tudok hogyan a lelkére hatni :( neki egyébként én voltam az első...
2009. aug. 11. 21:36
 10/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2009. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!