Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van itt olyan, aki féltékenyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki féltékenykedő típus volt régebben, de már nem az?

Figyelt kérdés

Olyan ember, aki régebben féltékenykedett, aggódott amiatt, hogy megcsalja a párja, mára viszont nem csinálja ezt és rájött, hogy nincs is oka, azaz megtanult bízni a párjában (ugyanabban aki miatt féltékeny volt)


Csak kíváncsi vagyok, hogy ebből “ki lehet-e gyógyulni”.


2018. júl. 18. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ki lehet belőle gyógyulni, de nagyon erősen rá kell feküdni az önismeretre és az önbizalomra! Rengeteg ilyen videó van a neten, keress rá! Fejleszd magad, hogy ne legyen kisebbség-érzeted, mert ebből fakad a féltékenység.
2018. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Betegesen féltékeny voltam. Elviselhetetlenül!

A párom 8 év után okot adott a féltékenykedésemre, mert már nem bírta a folytonos és jogtalan gyanúsítgatásokat - félrekefélt.

Ezt azonnal be is jelentette: lehet kezdeni újra a lemezt, mert most már legalább okkal óbégatok.

Első felindulásra kipakoltam a cuccát, de nem nagyon zavarta. Azt mondta: ő előtte soha nem nézett másra, de eddig bírta a gyanúsításokat, ezután okot is fog adni rá. És semmi megbánást nem tanúsított!

Aztán leült beszélgetni: vagy tényleg elmegy - de végleg, vagy leküzdjük a féltékenykedésemet - mert kigyógyulni nem lehet belőle.

Megnyitottuk a házasságunkat: nem úgy, hogy mindenki megy amerre lát, hanem közösen csinálunk kifejezetten szexprogramokat - mások bevonásával.

Eleinte majdnem beleőrültem, de így, az évek múlásával nem is tudom hogy miért nem régebben váltottunk?

Négy- hatszereplős partikba járunk, és valahogy kihalt belőlem a tulajdonlás abnormális mértéke.

Most jól megvagyunk.

2018. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam beteges ebben sosem, sőt igazából a páromat sosem traktáltam ezzel, de az érzés az bennem volt sokszor. Most már nem szoktam érezni, volt, hogy át vertek, az egyik tahó a hátam mögött a legjobb barátnőmre mozdult rá. De nem érdekel most már, van elég önbizalmam ahhoz, hogy ne aggódjak ilyesmin. Egyébként érdekes egy tanulmány, de amióta több az önbizalmam kevesebb olyan pasit fúj elém a szél aki csak játszadozik, mert érzik rajtam, hogy velem nem igen lehet packázni.
2018. júl. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En addig voltam feltekeny mig ki nem szeretett belolem az exem, es kidobott.

Beteges voltam.

Azt hiszem ez egy lecke volt amit meg kellett tanulom.

2018. júl. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet gyógyulni belőle. Első sorban magadban kell bíznod. A féltékenység sokszor a saját önértékelésünkből fakad.
2018. júl. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
#2 nagyon beteg vagy 😂 viccnek is rossz.Kérdező :igen. Viszont nekem a férjem sokat segített. Rengeteget éreztette velem hogy nagyon szeret és csak én vagyok. Tàplàlta az "egómat" amit előtte annyian lealàztak. Sokat tűrt és türelmes volt. Hàlàs vagyok érte. Bàrmit félelmem van megbeszéljük, sokkal jobb így élni, mint állandó rettegésben
2018. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!