Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet, hogy hűtlen típus vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy hűtlen típus vagyok?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretünk együtt lenni, programokat csinálni, a szex is jó vele stb. Igazából én el tudom képzelni a dolgokat hosszú távon és ő is így van ezzel. Én 27, ő 28 éves.


De valahogy, ha az utcán meglátok egy szép lányt , nem tudok ellenállni a kísértésnek. Sokszor azon kezdek gondolkozni , hogy milyen lenne vele lefeküdni, milyen lehet vele a szex. Milyen lehet amikor orgazmusa van , stb.


Ez persze nem azt jelenti, hogy le is állok flörtölni mindenkivel. De szerintem, ha adódna alkalom , pl egy buliban, akkor nem tudnék ellenállni a kísértésnek. Volt is 1 egyéjszakás kalandom , amióta együtt vagyunk. És igazából az a furcsa , hogy nem érzem magam rosszul miatta különösebben. Persze volt utána lelkifurdalásom, de szerintem ha megint előállna az a szituáció, akkor ugyanezt tenném.


Mondjuk viszonyt nem kezdenék senkivel. Utálnék és nem is tudnék folyamatosan hazudozni emiatt.



Az lehetséges, hogy az ember különválasztja magában a szerlemet, párkapcsolatot és a szexet? És ne értsétek félre , én nem feltétlenül a kielégülésre vágyom, a barátnőmmel rendszeres nemi életet élünk, úgyhogy az megvan.. Inkább a 'felfedezés' és kíváncsiság hajt.



2017. jún. 30. 09:45
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Bocsánat a kérdésben szereplő típus szót nem fejtettem ki. Azt azért írtam , mert korábban is volt hosszabb kapcsolatom ( 4 évig tartott) és akkor is ugyanezek a gondolatok motoszkáltak a fejemben...


Ezzel szemben van olyan "típusú" barátom, aki meg életében kb. 2 lánnyal volt együtt ( egyikkel 5 évig a másik lánnyal pedig most is együtt vannak) és valahogy neki szerintem eszébe sem jut ilyen. Tökéletesen megvannak. Néha azt kívánom, hogy bárcsak én is hasonló lennék hozzá ezen a téren...

2017. jún. 30. 09:51
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt a rózsaszín ködös szerelem, legalábbis a részedről biztos. Szerintem még nem volna szabad megállapodnod
2017. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%

Én nem tudom te hogy vagy így együtt akkor a barátnőddel, valószínűleg nem tiszteled eléggé..

De.. természetes, mert benned van a vadászösztön, meg gondolom nem élted ki magad rendesen.. és szeretnél több csajt kipróbálni.

2017. jún. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Hány lánnyal voltál össz-vissz?

Akk. valszeg neked kell a változatosság.. és ráunsz a csajokra.

2017. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem élted ki magad.Az a baj,hogy a te butaságod miatt szenved melletted a barátnőd is.Gondolom elég rosszul eshetett neki a megcsalás.Az az igazság,hogy nem vagy már tini,előbb kellett volna gondolkodnod és "élned".

Szakíts és mehetsz dugogatni össze-vissza.

2017. jún. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé nyilvánvaló, hogy nem a barátnőd számodra az igazi. Már ha számodra létezik ilyen egyáltalán, mert vannak olyan tipusú emberek, akik egyszerűen képtelenek a hűségre. Nyitott kapcsolatra gondoltál már?
2017. jún. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Kb 20-25 lánnyal , ha összeszámolom. Ebben volt barátnő is , egy illetve többéjszakás kaland is.


De másrészről meg nagyon jól megvagyunk együtt. Nem unatkozunk soha. Én tényleg el tudnám képzelni vele az életemet.


Volt, hogy pár hónapig külön voltunk, de valahogy akkor is egymás mellett kötöttünk ki a végén.


Ebben az időszakban 'csajozgattam' de azt azért tudjuk, hogy ez nem úgy megy , hogy tényleg mindenkivel lefekszel aki tetszik neked ( legalábbis nekem:D) illetve lett is volna olyan lány ekkor , aki össze szeretett volna jönni velem.

És akkor foganatosodott meg bennem a gondolat, hogy ez tényleg csak felfedezesi vágy / ösztön. A lelki részén , a mindennapokon a barátnőmmel tudok osztozni. Valahogy úgy voltam vele, hogy hiába volt helyes lány ez a másik, de ha belül nem mozgat meg akkor felesleges vele elkezdeni komolyabban.

2017. jún. 30. 10:15
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Hányok tőled
2017. jún. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ez is egy vélemény, Köszönöm.


Természetesen nem éltetni jöttem ide magamat.


Hanem mert sokszor nem tudom hova tenni az életemet...

2017. jún. 30. 10:33
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Szegény lány. Komolyan sajnálom :-(
2017. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!