Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A nőt hónapokig csalja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőt hónapokig csalja a férfi a háta mögött. Kiderül, de a nő megbocsát neki és boldogan élnek, mintha mi se történt volna. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 11:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez az ő dolguk, nem tudod, hogy min mentek keresztül és milyen megoldást találtak.
2018. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Semmiképp se normális. Bár a mai társadalomban már lassan az is elfogadott lesz, ha halomra ölik egymást az emberek a pénzért...
2018. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Normális. Főleg, hogy ez az ő dolguk.
2018. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én az első kommentelővel értek egyet, viszont a másodiknak is igaza van mert ma már minden normális:D

Csak az emberek véleményére vagyok kivancsi ebben a temaban, hisz ahany ember annyi féle gondolat.

2018. júl. 19. 11:31
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem normális olyan emberrel együtt élni továbbra is, akiről már kiderült, hogy sz..ba se vesz, és nem tisztel, nem szeret, és semmi becsülete nincs..
2018. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
63%

Halvány fingod sincs, mi van a háttérben. Hidd el, vannak olyan élethelyzetek, amikor nincs más opció. Ahelyett, hogy másokat hülyének nézel, inkább örülj annak, hogy nem vagy ilyen helyzetben.


Ha pedig veled csalta a feleségét, inkább azon gondolkozz, hogy miért könyörögte vissza magát mégis a feleséghez, ahelyett hogy veled dobbantott volna... Ebben az esetben sem a feleség a hülye nő szerintem...

2018. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Ma már hiú ábránd olyan kapcsolatra àhítozni, ahol 50 évig èlnek egymás mellett, és nincs megcsalás. Keserű, szomorú, de ez van.

Mit nyernek, ha elválnak? Semmit. Főleg, ha gyerek is van, és a házasságuk is jó volt eddig. Ezerszer komolyabb dolgok kötik össze őket, mint a szerelem, ami múlandó. Új kapcsolatban is elmúlik, és ott is lesz megcsalás, csak közben ott a szétesett család, a sérült gyerek, a gyerektartás, anyagi gondok, társadalmi megvetés, stb.

2018. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem biztos, hogy jobb élete lenne most a nőnek, ha szakítanak, és ezt nem csak az anyagiakra értem. Nem vagyok annyira öntelt, hogy azt higgyem a számomra megfelelő megoldás az egyetlen üdvözítő. Ha meg tudták beszélni és helyrehozták a kapcsolatot akkor részemről oké. Talán gyűlölködve kéne tovább élniük? Vagy borítsanak mindent és kezdjék el újra építeni az életet mással? A kocsid is előbb szervizbe viszed (sokszor) csak aztán váltod le. Igen, mielőtt valaki kispolgáriasan felháborodna a legtöbb házasságban pontosan annyi a pátosz, mint egy kocsiban, már csak ezért sem kell annyira a szívünkhöz kapni az ilyen történetek hallatán, főleg ha másokról van szó és nem saját magunkról.
2018. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

Én is ismerek ilyet... nekik normális...

De tuti a nőnek is van valakie. Elkorcsosult világ az már biztos.

2018. júl. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem kellett volna nős férfival félre k...nod...most aztán csodálkozol,hogy nem értél neki többet igaz?
2018. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!