Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha meglátnátok a nőt aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátnátok a nőt aki elcsábitotta a férjeteket, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Persze itt akinek elcsabitottak a ferjet ahhoz inteztem a kerdest

2018. aug. 1. 17:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem sincs férjem, nem csaltak még meg, nen hagytak még el. De el tudom képzelni... Én kifejezetten örülnék, hogy a szemébe nézhetek. Persze a legjobb fomámban lennék a találkozáskor. Nem mutatnék utálatot, mert akkor elismerem, hogy nyert valamiben. De lenézést mutatnék. Nem lennék bánatos, dühös se, max titkoltan. Inkább lesajnáló, szánakozó.
2018. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%
Pofánvágnám a férjemet. Hogy megint kellemetlen helyzetbe kerültem. Elcsábította... Az meg hagyta magát.. :D
2018. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

Belegondoltam és 2 lehetőség van, ami attól függ, hogy még mit tudnék meg:

A, [link] ;

B, https://www.youtube.com/watch?v=FzXqkGeoTnU

2018. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Atneznek rajta, ugyanugy ahogy az imeljeit is ignoraltam-nem megyek egy bizonyos szint ala.
2018. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
63%
Én arra gondolnék, h ebbe a pasi is benne volt, nem kényszerítették, és h egy suttyó alak menjen a fenébe, jöjjön jobb. Csald vissza.
2018. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsere sokaig nem lattam eloben,evek mulva meg mar kozombos volt,es pont a korhazban,egy rendelo elott voltunk mindketten.

Pedig lehet,h nemartott volna meghuzigalni aut a keves hajat,mert anno irogatott,hivogatott,es szemetkedett velem.

2018. aug. 2. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
mivel már nem lenne a férjem, így tojnám le
2018. aug. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Találkoztam a csajjal... Hát nem járt jól, így inkább sajnálom.

Pótanyuci lett hamar, panaszkodik is az anyukájának(aki nem mellesleg ismerősöm)

2018. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha meglátnám a kedves exet akkor én meg a pofájába vigyorognék hogy na mivan,sárkány,nem bírtad megtartani a csoffadt lyukaddal,meg a félredugásokkal? ;)
2018. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megtudtam a megcsalást, elköltöztem a legszükségesebb dolgokkal. Néhány nap múlva mentem a többi holmimért, az exem a csajjal ott szundikált, rengeteg piás üveg között.Még ki sem hűlt a helyem,és tudta a volt férjem, hogy megyek a cuccaimért.Kissé emelt hangon annyit mondtam a volt férjemnek, hogy ez a csúf béka kellett, a nőnek szintén emelt hangon, hogy mit képzel magáról, nincs benne szégyenérzet, még ő is férjnél, a férjem is nős, mindkét házasságban gyerekek, milyen nő ő?!

Őszintén bevallom, utána hetekig bántam, hogy egalább a haját nem cibáltam meg, vagy nem k.rváztam le.

2018. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!