Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férjem egy másik nő felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egy másik nő felé kacsintgat. Hagyjam el, mert még fog csalni vagy ez még belefér szerintetek és nem biztos, hogy ettől még félrelép?

Figyelt kérdés

Van egy nő akivel habár ritkán találkozik, de olyankor bámulja mustrálja, flörtöl is vele.

Ezen kívül nem állnak semmilyen kapcsolatba szóval nem tudom, hogy kezdjek el aggódni vagy felesleges?


10 éve együtt, két éve házasok.

25N 26F

A másik nő olyan 20 lehet. Nálam kirívóbb öltözködésű plázacicásabb.


2018. aug. 1. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha még SEMMI nem volt de te már belelátod...ez veszett fejsze nyele.
2018. aug. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem látok bele semmibe semmit.

Csak elbizonytalanodtam. Most akkor komolyan tetszhet neki ez a nő vagy ez csak "ártatlan" nézelődés részéről.. ilyen helyzetben férfiak mit gondolnak, mit nem gondolnak?

2018. aug. 1. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

1. nem értem, hogy minek házasodsz, ha a problémára neked a "menekülés" az instant megoldó recepted.


2. 10 éve együtt esz titeket a penész! Ennyi idő alatt csak megtanultatok beszélni a napi menüről másról is, nem? Hogy kérte meg a kezed? Kézjelekkel? Mond el neki a gondolataid, beszéld meg vele.


3. A kérdésből az látszik, hogy 10 év ebből 2 házasság annyit ért mint 1 év sem. Ugyanazzal a tanácstalansággal állsz a probléma előtt, mint sok 1 éves kapcsolat. És bizza sokkal nagyobb baj, mint az, hogy a párod kivel flörtölget.

2018. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én kommunikáltam.

Mindenre elhárító választ kaptam.

Nem csalnálak soha meg, csak te tetszel stb.

Nem tapasztaltad ezt még férfiaknál?

Mégis nézi, oda szól neki.. Akkor miért

2018. aug. 1. 20:00
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Egy pasi általában akkor kezd el kifelé kacsingatni, ha otthonról hiányzik valami, nem kapja meg azt, amit szeretne, esetleg túl unalmas, monoton lett a dolog. Legalábbis nálam így van. 36F
2018. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ki az a másik lány? Nem tudná kerülni?
2018. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Én is megnézek más nőket és beszélgetek is velük, ha olyan a helyzet. Ettől még nem lépek félre
2018. aug. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Olyan, hogy ártatlan nézelődés, nincs. Ha egy férfi megnéz egy nőt az utcán/ a neten/ a munkahelyén, bárhol, azért nézi meg mert tetszik neki. Ez evidens. Ráadásul azt írod, flörtöl is vele. Ha ritkán is, de találkoznak akkor nem helytálló az a kijelentés, hogy nem állnak semmilyen kapcsolatban. Nyilván valahol, valamikor megbeszélik, mielőtt összefutnak nem?


Hogy kell-e aggódnod az relatív. Ahhoz még fiatal vagy, hogy beletörődj abba, hogy a párod nyíltan flörtölget valaki mással. Az, hogy a leányzó nem közömbös számára, nyilvánvaló. Az, hogy odáig merészkedik-e, hogy megcsaljon? Nem lehet tudni. Nekem már a flört is megcsalás, méghozzá igen komoly érzelmi. Ugyanakkor be kell látni, hogy nem igazán akad olyan pasi, aki nem csinálja. Az a nem mindegy, hogy milyen fokon. Ha mellette Téged hanyagol, és pl. elhiteti, hogy nem a szavak embere vagy nem romantikus, de a másiknak olyanokat képes írni/ mondani amire te évek óta csak vágysz, akkor azt javaslom nagyon gyorsan válj el és hátra se nézz. Ha úgy ítéled meg, hogy csak a hiúságának okoz örömet és ártatlan flört, akkor meg próbálj eltekinteni Tőle. De ha rendszeres, akkor jelezd, hogy ezt nem tűröd. Persze ehhez tudni kell ugye, hogy ők ketten miről is beszélgetnek...


26/N

2018. aug. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!