Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megérné így velem maradnia ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné így velem maradnia ha nem szeretne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel megcsal a párom. Az mellékes hogy én tudok róla vagy sem.

Én érzem hogy megcsal, de nem vagyok benne biztos. Mindig mondom neki, célozgatok rá, idegesítem vele hátha bevallja vagy valami.

Ha van egy szeretője, semmi nem köt minket össze (nem együtt élünk, nincs gyerek se semmi, fél éve vagyunk együtt) akkor miért nem hagy el?


Ez csak egy feltételezés, nem történt meg viszont elgondolkodtam rajta, ha ilyen helyzetben lennék és nem hagyna el mégse a párom, akkor miért nem ha már van neki más?

Nem 100% a megcsalás, akkor valószínű nem csal meg és szeret? Vagy még van más lehetőség is amiért velem is van az ilyen viselkedésem ellenére is?



2018. aug. 11. 01:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mert nem kell a szeretőnek.

mert a szerető jobban kefél,nagyon a farka mint neked,de mint partner nem ideális,mert mondjuk csóró,bunkó,házas stb egyéb problémás.

2018. aug. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Micur34 ***** válasza:
54%

Erre én is keresem a választ. Mi 11 éve vagyunk együtt. Van gyerek.


Ő érzelmileg megcsalt, lehet fizikálisan is. 28 évesen belezúgott egy 21 éves csajba (az mind egy hogy jöttem rá). Ekkor már 5éve voltunk együtt. Nem hagyott el bár arra is rájöttem hogy sokat vergődött. Vártam, hogy lép mert mégiscsak ő volt az aki ebből az egészből, úgy néz ki ki akar menni. Nem tette. Pedig lehet meg kellet volna mert én sem féltékenykednék fűre fára ha legalább annyi gerinc lett volan benne, hogy bevalja, hogy b+ ez van.


Pár hónapja nem bírtam tovább falhoz állítottam persze tagadott mint a pocok. Ő éli vidám kis életét, én meg vergődök a mai napig. Tudom az én hobám is de szerintem nem én hibáztam a legnagyobbat.


Egy szó mint 100 nem tudom fenének jó szenvedtetni a másikat (csak azért hogy meglegyen az érzelmi biztonság) ha már ki akarunk menni az egészből és már a párunk is sejti a dolgokat. Gusztustalan egy hozzáállás.

2018. aug. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két oka van.

1. Két pina/fassz mindig jobb, mint egy.

2. Olyat mindig könnyű találni, akivel csalhatod a párodat. De olyan kapcarongyot nehéz találni, aki tudja is, hogy megcsalják, és még így se dobja ki.

2018. aug. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

''Idegesítem vele''


Ha eddig ez csak feltételezés és túlzottan paranoiás vagy és ezt így folytatod, akkor ne aggódj, hamarosan megtudod mi lenne, ha tényleg megcsalna...

2018. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, te nő vagy. A fiúk másként "működnek", mint a nők.Nekik kell a változatosság, lehet, hogy nem akar otthagyni, de azért a változatosságot keresi egy-egy alkalomra. Ezt azért meg kellene vele beszélni, és nem csak célozgatni, meg idegesíteni a kérdésekkel. Inkább próbáld meg valahogy rajtakapni, és ha teljesen világos, akkor hagyd ott. Vagy pedig mondd azt, hogy nem érdekel, megcsal-e vagy sem, biztos velem jobban érzi magát, mint azzal a másikkal, ha van, nem érdekel.
2018. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!