Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan férfi itt, akit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi itt, akit a barátnője megcsalt, vagy más módon nagyon megalázott és szeretne bosszút állni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen fölösleges bosszút àllni.Ne tedd...
2016. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Ilyet senki ne tegyen. Egy kapcsolat alakulhat bármivé, nem mindegyik kapcsolatból lesz holtig tartó együttélés.

Most ha valaki megcsalja a másikat, akkor az a kapcsolat már nem jó és abból szeretne kilépni, változtatni. Tehát mindenkinek joga van másik kapcsolatot keresni, és ha eljut a döntésig akkor joga van elmondani és otthagyni a másikat. Az otthagyott fél meg gondoljon bele, hogy lehet majd neki is lesz olyan kapcsolata amelyből ki akar lépni és akkor lehet majd ő keress mást és lehet őróla ugyanigy azt fogják gondolni hogy rossz. Tehát senki nem érdemel bosszut. De azt mindenki megérdemli, hogy tiszteletben tartsák a döntését és hagyják békén.

2016. júl. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Megaláztak és most még mélyebbre nyomod magad? Miért tenne ilyet bárki, aki normális és maradt még némi önbecsülése? Ha nem tűnik fel, hogy saját magad alázod tovább, akkor menthetetlen vagy.
2016. júl. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megértem a reakciókat, de nem akarok bosszút állni, csak az érdekel, hogy aki ilyet érzet, az hogyan oldotta fel magában. Elfogadom, hogy ezt értem, és vagyok olyan intelligens, hogy nem teszek semmit, de hogy lehet ezt szépen feldolgozni, van rá időm, hogy foglalkozzak az érzéseimmel, de ezek kívül mit tudok még tenni?
2016. júl. 25. 18:37
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne fektess bele energiát. Komolyan. Ha nem adsz bele energiát, eltűnik az életedből.
2016. júl. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen engedd el, ne tégy semmit.

Én nem reagáltam semmire sem többé, pedig 3 évig keresett folyamatosan.

Erkölcsi győzelmet tudsz csak aratni, de az viszont megéri.

2016. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szakít, többé nincs semmilyen kapcsolat és a következő kapcsolatra koncentrálok. Teljesen törölve az előző. Leülsz, ezen agyalsz, magaddal tolsz ki. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle. Emberek százait csalják meg naponta.
2016. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PearlDiver ***** válasza:

Tényleg a te későbbi boldogságod neki a legnagyobb büntetés.

Amíg meg csillapul a haragod, próbálj sokat sportolni pl.

2016. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amit 2es ir azert baromsag mert igen joga van keresni ha kozli hogy keres. De nem kozli. Es akkor mar szakitson ha mast akar keresni. De mas megvezetesehez nincs joga!
2016. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megcsalt. Eddig mindegyik. És nem akarok bosszút állni. Miért kéne? Mi lenne jobb akkor?
2016. júl. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!