Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy a barátom a közös házibulinkban smárolt a nővéremmel.

Ezután még hárman egy ágyban aludtunk hiszen teljesen megbíztam a barátomban, beszéltem mindkettőjükkel elvileg a barátom az ágyban tapizta a nővérem, de tagadja. Ez nagyon fájt hiszen fél éven keresztül titkolták előlem.Hülyének érzem magam.


Eközben van egy sejtésem is, hogy instagrammon van egy másik profilja, ahol lányoktól kér képet, hogy kitegye az oldalra. Ezt onnan gondolom, hogy van a telefonjában egy képernyőkép, ahol lányok beszélgetési vannak.

Meg is kérdeztem, hogy ez mi. Mindent tagad, hogy ez a profil az apjáé, mert pont látta hogy az apja belép egy ilyen oldalra látta a felhasználonevet meg a jelszót is. Úgy hogy elvileg az apja nem vette észre. És belépett ő is erre az oldalra és hogy véletlen csinálhat róla kepernyőképet. Na nekem ezt mondta, de ezt nemtudom elhinni hiszen megkértem ma, hogy akkor mutassa meg lépjen be nekem instagrammra, hogy lássam mivan ott, de hirtelen nemtudja a felhasználónevet sem a jelszót, pedig elvileg 3 betűs.

Nemtudom hogy mit csináljak. Rendes srácnak mutatja magát, de hazudik nekem másban is hazudott már.


Ez az egész nagyon fáj, mert nemtudom meg így soha az igazat.


Emellett nem tartom csúnyának magam, kövér sem vagyok, de ezek szerint neki nem vagyok elég jó vagy még nem élte ki magát.

Szexben én Úgy gondolom, hogy többet adok bele mint ő és törekedtem arra hogy neki jó legyen.


Jó lenne tudni az igazságot.



2018. aug. 12. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben a nővéremet meg azt a fószert is jól pofánvágtam volna már és elküldtem volna a retkes francba. Túl sokat gondolkodsz.
2018. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalhat
2018. aug. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj ki ebből a kapcsolatból mert nincs értelme. A pasid ez hazudozós köcsög.
2018. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az igazsag az, hogy ez a srac lehuzza az onbecsulesed, a novered meg nem tisztel (nemhogy a srac...)
2018. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás-e, ha a szerelmed a saját nővéreddel smárol? Ez komoly?? Én kivágtam volna ezért... de a nővéremmel is átértékeltem volna a kapcsolatom, normális tesó ilyet nem csinál!
2018. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mondják is, hogy találok majd olyan pasit, aki megbecsül és nem ver át. Egyébként ez idő alatt észre is vettem hogy megromlott a kapcsolatunk és nem éreztem, hogy szeret , nem mondta hogy szép vagyok vagy ha adtam vagy csináltam neki dolgokat nem úgy reagálta le mint eddig. Tényleg lejjebb ment az önbecsülésem sokszor már nem volt jó kedvem sem. Ellenben másoktól meg kaptam a bókokat masoktol és annyira jól eset. Ezek vitték feljebb az önértékelésemet.
2018. aug. 12. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A nővéred sokkal undorítóbb volt.
2018. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől a sráctól s az igyekezettől válsz széppé vagy nőiessé. Az magadtól vagy. Ő meg mehet istragammon verni magát ha ennyit ér neki.
2018. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!