Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalás, vagy pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás, vagy pont ellenkezőleg, mert még éppen időben leálltam, és nem vittem végig a dolgot?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy lánnyal, Ő tudja, hogy komoly kapcsolatot szeretnék, de fél vmiért elkötelezni magát. Még nem mondtuk ki, hogy kapcsolatban vagyunk, illetve szex sem volt még. Ez idő alatt, egy buliban részegen felszedtem egy csajt, akivel akár le is feküdhettem vna, de nem tettem, csak a csókig jutottunk, mert bár először úgy éreztem még belefér, mert nincs barátnőm, de utána úgy éreztem, hogy ez mégiscsak tisztességtelen lenne a másik lánnyal szemben, ha végigviszem a dolgot. Nem szeretnék soha senkit megcsalni, nem voltam még ilyen helyzetben. Vélemények?

2018. aug. 13. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

MInt a válaszokból látható valaki szerint igen, valaki szerint nem...

Már megtetted, most már nem mindegy? Nem tudod úgysem semmissé tenni... A lényeg, hogy a lány szerint az e, bár nem biztos hogy jó ha elmondod neki, de ha ennyire emészt a bűntudat, akkor lehet, hogy jobb lenne elmondani és vállalni a kockázatot, hogy esetleg nem is lesz ebből kapcsolat...

2018. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de azért elárul valamit rólad, ha ismerkedés közben más csajokat is kóstolgatsz... Biztos a lány sem véletlenül nem meri magát elkötelezni melletted.
2018. aug. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Ez még nem megcsalás, mert még nerm vagytok egxüttt, ne cipeld tovább ezt a terhet. Még ha történt volna is valami, akkor se lenne megcsalás, hiszen még kimondva felvállalva nem vagytok egyelőre egy pár. Még most szerintem egy szabad ember vagy, aki ismerkedik,és még épp összemelegedik valakivel , de konrkétan nyiltan még nem vagytok együtt -szerintem. Úgyhogy ne emészd ezen magad, szerintem akkor se lett volna még ez most így megcsaláds, ha történt is volna vmi.
2018. aug. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem valami ilyesmi miatt félhet a csaj elkötelezni magát melletted. Sokak szemében ez megcsalás- vagy ha nem is az, azért egy kezdődő kapcsolatban biztos, hogy rossz pont. Én nem mondanám megcsalásnak, de ezek után nem is folytatnám veled az ismerkedést. Ha valaki tényleg komolyan gondolja velem, akkor ne csak az után cselekedjen aszerint, hogy már "kimondtuk", mint az oviban.

De azért, megértelek kérdező, gondolom fiatal vagy, nincs türelmed hónapokig várni rá, alapvetően azért bennem az is kétségeket kelt, hogy ő miért várat ennyi ideig, ha őszintén akarja a kapcsolatot. De ez én vagyok, magamból kiindulva már 2-3 nap után tisztázott és egyértelmű, hogy ki mit akar a másiktól, és ha komoly kapcsolatról beszélünk, akkor én csak akkor nem merném magam elkötelezni a másik mellett, ha vagy nem bízom benne vagy nem őt akarom. Egyik sem kifejezetten előnyös jövőkép a kapcsolatra nézve, szóval én ezt a helyedben nem biztos, hogy erőltetném.

2018. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, nem vagytok egy pár. Csak ismerkedtek, abból meg bármi lehet, akár el is tűnhet a másik fél se szó,se beszéd (sok ilyet hallottam).
2018. aug. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14

2-3 nap?? Jó ég, annyi idő alatt még bőven idegen a másik, hogy a fenébe lehetne akkor szó kapcsolatról? Előbb nem megismerni kéne egymást?

2018. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14 vagyok: 2-3 nap alatt nem azt döntöm el, hogy holtomiglan-holtodiglan vagy sem, hanem hogy egyáltalán van-e értelme komolyan gondolnunk.

Ha 2-3 nap után még bizonytalankodom, nem várom a találkozásokat, vagy azt érzem, hogy ő nem veszi elég komolyan, akkor nem lesz több találka, nem fogok én sem időt és energiát pazarolni a dologra.

Ha viszont ennyi idő alatt még mindig szimpatikusnak látom (2-3 nap alatt én jellemzően 2-3 randin is már túl vagyok, megjegyzem), akkor exkluzivitást és teljes erőbedobást várok el (és adok) a továbbiakra, hogy minden komoly szándékunk kinyilatkoztatása mellett folytassuk tovább a dolgot.

Évek alatt sem ismered ki teljesen a másikat, akkor most évekig csak "ismerkedni" kéne, merthogy még bőven idegen? Úgy ismered meg igazán, ha elkezdesz vele rendszeresen találkozni és netalán járni, mert akkor vagy vele elég időt és akkor találkoztok olyan minőségben, amitől igazán megismeritek egymást.

2-3 nap alatt letisztázod, hogy alapvetően mi a szándéka a kapcsolattal, ugyanazok-e a tervei a jövőre nézve (akar-e esküvőt/gyerekeket, ha esetleg úgy alakul a jövő), a törekvéseit, ambícióit már tipikusan az első randin elmondják, szóval úgy általában már az emberről alkotok egy véleményt, hogy van-e értelme tovább ismerkedni, vagy teljesen más világ vagyunk.

2018. aug. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!