Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim most tőlem 500 km-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim most tőlem 500 km-re dolgozik, ami még nem zavarna talán. De pont abban a városban, ahol az ex nőcije él. És facen az exe anyja jelölte be páromat most pár napja, akinek van 10 ismerőse. Normális ez, vagy ez tipikus megcsalás?

Figyelt kérdés
Nem szoktam nyomozni senki után, de ezt nem lehetett nem észrevenni.
2013. ápr. 17. 06:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Persze, ez tipikus meg csalás. Az ex anyja be jelölte Facebookon. Azonnal szakítás!

Anyám.... Remelem csak 14 vagy, mert ha idősebb, akkor ez nagyon gaz.....

2013. ápr. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
azért gyanús :D lehet volt náluk családi ebéden, jobb esetben :DD vagy még az lehet, h összefutott az exével a párod, ezt megtudta az anyós, és újra összeakarja őket hozni, és pont azért jelölte be mert így akar féltékennyé tenni téged :D vagy csak most regisztrált a vén csont facere, még ez is lehet. de talán kérdezd meg
2013. ápr. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
emiatt szakítani nevetséges lenne, de mindenképpen beszéld meg a pároddal ezt a dolgot, mert nehogy igaza legyen az előttem szólóknak :/
2013. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Már régesrég megcsal. Direkt ment tőled távol melózni, s a biztos, bejáratott pina miatt az exhez. Amig te írsz, ők épp döngetik egymást. Tutira így van. Gondold csak logikusan végig. Ha hazajön majd dobni kell, vagy utazz utánna és kapd el őket.
2013. ápr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nyugi, tutira nem csal meg, a munka miatt van a városban, ha félre akarna lépni, más helyet keresne. Facebook ide egyáltalán nem kapcsolódik.


de miből gondolod h félre akar lépni? voltak korábban gyanús jelek?

2013. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem komolyan kérdezted...?
2013. ápr. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ivilicious ***** válasza:
nekem elég gyanús lenne,h oda ment és pont akkor jelöl az exe meg minden...de nem feltétlen csal meg.
2013. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező arra gondolt, hogy valójában nem is az exe anyja jelölte be, hanem a volt barátnője, csak gondolom mivel tudta, hogy ha meglátnád, hogy a barátodnak ismerőse az ex, akkor jogosan akadnál ki. Így viszont jó kis fake fb profil mögé lehet "rejtőzködni". Szerintem ez van a dologban, főleg, hogy mindössze 10 ismerőse van... meg amúgy is, minek akarna ismerőse lenni a volt anyósának a párod?? szerintem itt van valami, én a helyedben faggatnám. 19/N
2013. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

Elég gyanús. Ezen én is ki lennék akadva hogy pont most jelölte be... Szinte tuti, hogy összefutottak az utcán vagy valami ilyesmi volt máskülönben miért pont most jutott volna eszébe ex anyukának jelölgetni.

Nem gondolnám, hogy nagy jelentősége lenne ha egyébként nem járnak össze és anyuka sem hívja meg vasárnapi ebédre magukhoz. De nem lehet a másik embert megkötni sajnos. :(

Ilyenkor örülök, hogy nekem nincs senkim. Sok idegességtől kímélem meg magam.

2013. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9 hónapig jártunk párommal, mikor belépett az életünkbe az a liba, jött a szakítás, ők meg összejöttek. Eltelt fél év, kibékültünk. És úgy tűnt minden rendben. De mostmár irritál, hogy mit jelölgeti be a csaj anyja, a pasim meg miért nem utasítja el.
2013. ápr. 17. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!