Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A megcsalásról miért tér el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalásról miért tér el a vélekedés a nemek szerint?

Figyelt kérdés

Szinte mindig azt hallom, látom, hogy ha a ferfi a megcsaló fél, akkor őt egy mocskos szemétládának titulálják, minden esetben ő a hibás. De ha a nő a megcsaló fél, akkor valamiért mindig feloldozzák azzal a nőt, hogy azért lépett félre, mert a férfi nem adott meg neki mindent, rosszul bánt vele stb, vagyis ebben az esetben is a férfi a hibás.


Nem furcsa ugyanarról a jelenségről eltérő mércével beszélni?


2018. aug. 13. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, én pont azt veszem észre hogy a csalfa férfiakat bálványozzák más férfiak, a nőket meg tönkre teszik.
2018. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Ez persze fordítva van a való életben,de ez itt a gyakorin megszokott.
2018. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet az is, hogy rosszul hallod, látod.
2018. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Eddig én is csak fordítva hallottam.
2018. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
A nők a nöknek adnak igazat. A férfiak a férfiaknak. Ennyi és pont. Kár erről vitát indítani.
2018. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nem jol hallod.
2018. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen a nemek közti "egyenlőség", amit tagadnak is a 40-es évek eleji németországát idéző, nemi felsőbbrendűséget, és kettős mércét hirdető nem képviselői, ezért is pontozzák le, jelentgetik a nem stimmelő véleményeket, akár mennyire is igaz az, és hirdetik hogy pont fordítva van.
2018. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mind két oldalról gerinctelen
2018. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes, én pont a fordítottját olvasom mindig :) :)

Ha a nő csalja meg a társát, akkor egy ordask...va, ha meg a férfi csalja meg, akkor a szeretője egy ordask...rva, ráadásul a feleség biztos nem elégítette ki rendesen a szegény férfit, és a családi béke érdekében kényszerült rá, hogy engedjen az ordask...va szerető csábításának.


Mik vannak....

2018. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Azt is szoktam tapasztalni, hogy bárki csal meg bárkit, akkor is a nő(k) a hibásak egyesek szerint. Az a vicc, hogy a legtöbbször nőktől olvasok vagy hallok ilyen véleményt.
2018. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!