Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem haragszom a férjem szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem haragszom a férjem szeretőjére, és elfogadtam őt. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy én is hibás vagyok abban, hogy elhidegültünk a férjemmel. Én már elfogadtam ezt a szitut, hogy rendszeresen találkozgat egy szép 24 éves lánnyal. Viszont én nem akarok szeretőt, mert egyszerűen nem igénylem, meg sok erőszakos pasiról hallani. Kinek hiányzik ez? Egyébként a férjem nem rossz ember. Mindent megad nekem és a kislányunknak, és mindig ide jön haza. Nagyon erős benne a család iránti tisztelet és a kötelességtudat. Szóval ez az állapot mindkettőnk számára kielégítő.

2018. aug. 14. 14:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Neked semmi önbecsülésed nincs.
2018. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Az első megmondta.


Szóval ha lesz egy gyerekem (nő vagyok), mindent megadok neki, de rongyosra kurnak masok es megalazom a ferjem, akkor en is jo ember vagyok?

2018. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%

Nekem is ezt modta egykor egy nő mikor 24 éves voltam, aki feleség volt, aztán amikor látta, azt amit nem akart és hogy az ura ragyog mellettem, a gyerek szintén, és a pasijának mint kiderült nem is annyi a pénze mint a férjnek, akkor elkezdte a férjet zsarolni a gyerekkel és mindent vissza csinálni a kiindulópontra.


Megtörtént valós dolog, esemény 1993-1994.


Szóval én nem hiszek a mesékben, már felnőttem.

2018. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
*a gyerek szintén, anyós-após-báty szintén
2018. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
23%
*Megtörtént valós dolog, esemény 1995 így pontos
2018. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy más is van így ezzel, de az nem én vagyok. Minden ember más. Amiről te írsz, az a nagyon ritka kategória. Ha neked így jó, akkor élj így. Bár kíváncsi lennék, meddig bírod majd.
2018. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

*Viszont én nem akarok szeretőt, mert egyszerűen nem igénylem, meg sok erőszakos pasiról hallani.



Csak az igazat, a szín tiszta igazat jó mondani/írni, mert úgy érdemes.Mert ha emlékezetem nem csal-bár már régen volt-nem egy emberrel csaltad az urad, és nem kis ideig:)


Ha pedig már nincs tétje az információnak, akkor az már simán kiadható, és már oka vesztett:D

2018. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Tudok 4-5 ilyen házasságot körülöttem. Nem a pénz végett maradnak a férjük mellett, Mert gyakorlatilag minden a nők nevére van iratva. A férjet kidobhatnák egy szál fehérneműben, de nem teszik.
2018. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
27%

"Tudom, hudom, hogy én is hibás vagyok abban, hogy elhidegültünk a férjemmel."


Hát ezzel már előrébb vagy, mint a nők 99%-a, akik (itt is) mindig magukat tartják áldozatnak, bármennyire is hanyagolták férjüket vagy elviselhetetlenné váltak idővel. Ha tudod, hol hibáztál, van remény, hogy helyrehozd, elvégre változatlanul kitard melletted a férjed.

2018. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

Szóval a pénz miatt, eltűröd.

Nyugi ha nem emiatt a nő miatt, de majd más miatt el fog válni.

Te meg keress munkát

2018. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!