Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha csak sok év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha csak sok év mulva derülne ki, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés
Házasként mit tennél ha kiderülne, hogy 7 évvel ezelőtt megcsalt a férjed? Azota soha, és azóta született 3 gyerek. 13 év házassággal a hátunk mögött most derült ki.
2018. aug. 15. 07:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Most oszinten van barmi jelentosege ennyi ido utan?
2018. aug. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés te hányszor csaltad meg.
2018. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Talán hülyeség pár ember számára, de számomra elengedhetetlen a rendírhetetlen és feltétel nélküli bizalom egy párkapcsolatban. Nekem ez adja a érzelmi biztonság legerősebb alappillérét és ebből a biztonságból lehet meríteni a nehezebb időkben. Nem olyan nehéz, nem kérek sokat, csak, hogy tiszteljük meg egymást, az eltelt éveket azzal, hogy ha gond van és már megbeszélni sem akarja a másik, hogy időben szakítson, ne csaljon meg. Azt hiszem, ez lenne az elvárható minimum.


Válszolva: Nehéz válszolni arra, hogy mit tennék, mert mindenki másképp éli meg ezt. Az biztos, hogy ha nem szakítanék, a bizalom ugrana és minden lépését szemmel tartanám. Ha nem igyekezne számomra megnyugtatóan is helyrehozni a hibát, akkor válnék. Biztos, hogy magyarázatot is követelnék.

2018. aug. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Tehát ha nem jelenleg zajlik vagy a mostanában zajlott le, akkor nem zavar?


Számomra ennek nincs elévülési ideje. Az meg még aggasztóbb lenne számomra, hogy ebből semmit nem vettem sézre a páromon... Én meg azt nem mondanám biztosra, hogy nem szakítanék. Sőt.

2018. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Leginkabb semmit,7 eve volt kvazi “elevult” az ugy es azota bizonyitotta h huseges es jo apa. Rosszul esne nyilvan de ezert nem hagynam el.
2018. aug. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
93%

"Azota soha"

"es azota bizonyitotta h huseges"


Na ezt pedig honnan lehet tudni? Amennyiben ezt a megcsalást 7 évig tudta titkolni, akkor simán tudja az újabbakat is, illetve a továbbiakat is.


Ez az amiért nincs elévülés. Bizonytalanságot visz bele a kapcsolatba. Persze 3 gyerek mellett nem olyan egyszerű a helyzet, de biztosra menni ilyen esetben nem lehet.

2018. aug. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A válaszom: 3as és 4es válasza össze kombinálva.
2018. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én soha nem csaltam meg senkivel. Szeretem nagyon, de ez most teljesen kikeszitett. Igen, nagyon aghaszt, hogy hogy nem vettem eszre. Miertek vannak bennem es nagyon faj.
2018. aug. 15. 10:47
 9/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha ennyi ideig tudta titkolni, akkor tudod ki hinné el, hogy "azóta soha"...

Ha nem is válnék egyből emiatt, az biztos, hogy a bizalmam elveszne benne, és arra rámenne a kapcsolat előbb-utóbb... Szerintem megpróbálnék békében megegyezni mindenről és válni.

2018. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hogy derult most ki?A ferjed bevallotta,vagy mastol tudtad meg??


Osszezuhannek,az biztos,egy idore.

De mivel regen volt,es azota semmi,a 3 gyerek se veletlenul szuletett.

Egy botlast elneznek,plane ennyi ev utan.

2018. aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!