Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalásnak minősül, ha a párom más lányt ölelget és puszilgat a munkahelyünkön?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete odajött hozzám egy nő a munkahelyünkön, hogy a párom őt ölelgeti és puszilgatja minden alkalommal, amikor találkoznak. Például kávészünetben. Ő azt mondta, hogy tekintettel van rám ezért többet nem is enged neki ( se csók, se szex), de javasolta, hogy "tartsam rövidebb pórázon", mert nem minden nő fogja ennyire meghúzni a határokat. A párommal nem beszéltem erről a dologról, mert nem tudom, hogy mégis hogy kérdezzek rá. Én 25N, Párom 28F. A nőt velem egyidősnek gondolom.
2016. jan. 24. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm. "Szép".

Ilyenkor felmerül a kérdés,vajon aki többet hagy,azzal több is történik?

Elég nagy gyökér a barátod,már ne haragudj...kérdezd meg tőle:"Drágám,nem akarsz valamit elmondani2?

Ha a válasz nem,dobd ki a pitsába,mert hülyének néz.

2016. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Titusztitusz ***** válasza:
Eléggé határeset, de ha csak ENNYI van biztosan a két fél között, akkor talán ennyi még elmegy...De azért nem árt alaposan szemmel tartani az urat...Biztos ami biztos alapon...
2016. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért járj utána nem-e csak kamu. Mert egy munkahelyen elég sok kamu szokott születni. De a saját szememmel láttam több olyan esetet is hogy nős és 1-2 gyerekes 20-35 év közötti férfiak úgy csajoztak mint ha szabad kamaszfiúk lettek volna. Erre szoktam mondani azt hogy a férfi tombolja ki magát, járja körbe a világot ha ahhoz van kedve, majd ha belefáradt mindebbe akkor hűséges férj és apa lehet belőle de 17-20 évesen örök hűséget fogadni nevetséges.
2016. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

ALAPSZABÁLY: a "szerinted megcsalásnak minősül" kezdetű mondatok minden esetben megcsalásnak minősülnek, akár a kérdező követi el akár a párja.


Erre lehetne is valami automatát írni a GYK-ra, ami az ilyen kérdéseket megválaszolja egy IGEN-nek, és rögtön le is zárja.

2016. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mond el neki igy ahogy nekünk leirtad.Kèrdezz rá,hogy a nő igazat mondott vagy sem.Bár ha igaz úgy sem fogja bevallani.
2016. jan. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez már nem fér bele.

Elég megalázó, főleg munkahelyen.

2016. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedben rákérdeznék, sőt, akár szembesíteném azzal, akitől a pletykát hallottam. Nem tudom, mekkora munkahelyről van szó, de nyilván benne van a pakliban, hogy a párod félrejár, meg az is, hogy valaki szemet vetett a párodra, és be akarja feketíteni előtted, hogy neki könnyebb dolga legyen.

De azért láttam már olyat, hogy a pár egy helyen dolgozik, és egyikük másokkal flörtölget a párja háta mögött, vagy éppen más kollégával kerül bizalmibb viszonyba (aminek előbb-utóbb szakítás is lehet a vége).

2016. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy neked mit jelent a megcsalás, hol van a határ.


Nekem nagyon rosszul esne, és megcsalásnak venném.


(Előbb bizonyosodj meg arról, hogy igaz-e a pletyka. Ritka, de az is elkézelhető, hogy semmi valóságalapja sincs.)

2016. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a pároddal nem beszéltél, akkor még simán benne van, hogy a csaj akarja összekavarni a dolgokat. Ha eddig nem adott okot a párod bizalmatlanságra, akkor a helyedben nyugodt lennék, amíg nem beszéltem vele.
2016. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*elképzelhető
2016. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!