Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti szerintetek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerintetek komolyan elképzelhető az, hogy valakik fiatalon negházasodnak, nem válnak el, és egyikük sem, még egy csókkal sem csalja meg a másikat?

Figyelt kérdés

Szerintem ilyen egyáltalán nincsen...



En személy szerint már több nős férfiba is voltam szerelmes...



(apakomplexus, 11 évesen már egy 32 éves férfiba voltam beleesve...)


17/L



2018. szept. 3. 17:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Miert ne?

De az ilyet nem hirdetik,reklamozzak,foleg itt a gy.k.n nem fogsz ilyet olvasni.

Mi is fiatalon,19 es 20 evesen hazasodtunk,en nem csaltam meg a ferjem ,pedig elso volt.

O igen,a 23 . evunkben.Akkor majdnem elvaltam tole,de jovatette,bizonyitott,ennek 8 eve.Soha nem ismetlofott meg.

50-51 evesek vagyunk,es 1985 ben ismerkedtunk meg kamaszkent...

2018. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Nrm

Nem.

A környezetemben az összes ilyen kapcsolatról kiderült, hogy voltak félrelépések, ráadásul a nők részéről.

2018. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

#1 Magyarul nincs ilyen, mivel a férjed megcsalt és csak egyszer bukott le :D


Én nem hiszek ebben, de nem tartom kizártnak, hogy létezik ilyen pár.

2018. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
ha 18 évesen mondjuk összeházasodnak??? Akkor nem :)
2018. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

én egy pontosan egy ilyen közegben nőttem fel..képzelheted mennyi kedvem van mióta rádöbbentem, hogy ez ritka mint az akadálymentesített, pilóta e-learning tananyag..remélem azért egyetlen egy lány lesz aki véletlen hasonlóan "félresikerült"..


ha példa kell, én tudnék mutatni kb 1000 ilyen párt..

2018. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Nincs ilyen.
2018. szept. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Ket emberre van szukseg hozza, akik tudnak uralkodni magukon. Aki allat modjara viselkedik, annak ez nyilvan nem megy.


De erzelmi megcsalas nelkul szerintem nincs. Olyan, hogy fiatal kora ota egesz eleteben csak egy emberbe szerelmes... az nehezen elkepzelheto. De vannak hala istennek olyanok, akik elengedik az uj fellangolt szerelmet, es nem lesz valas/megcsalas.

2018. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
ja ha mindkettő ronda
2018. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha két olyan ember egymásra talál, akik szeretik, tisztelik egymást és hasonlóan állnak a hűség és a megcsalás kérdéséhez, akkor igen, elképzelhetőnek tartom.
2018. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen( én is ismerek), de tény, hogy a legtöbb ember kevésnek bizonyul ehhez.
2018. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!