Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető-e egy laza párkapcsolatban, hogy a közös programokat szinte csak az egyik fél fizesse, mondván a másik a pénzét egyéb kiadásokra (gyerek, lakbér, stb. ) költi, miközben mindketten ugyanannyit keresnek (felsőfokú végzettségű diplomások)?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy éve tart már az az állapot, hogy a közös programokat én fizetem, miközben a párom arra hivatkozva nem ad bele szinte semmit, hogy a 20 éves gyereke taníttatására és lakbérre kell a pénz. Megjegyzem a gyerek nem dolgozik, de heti három alkalommal bulizik, a Kempinsky szállóban kávézik, havi 20 ezret költ fitnessszalonra, szóval eléggé nagylábon él. Ehhez képest a párom heti 3 ezret hajlandó csak "áldozni" arra, hogy együtt elmenjünk valahova szórakozni vagy beüljünk valahova. Úgy érzem, hogy ez kihasználás.

2018. aug. 14. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Látod, hogy elképzelhető. Ha te olyan hülye vagy, hogy ezt eltűröd...
2018. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha Neked így is megéri, akkor oké. Ha nem, akkor beszéljétek át a dolgot.
2018. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ha ez neked így nem felel meg, akkor nem szervezel vele közös programokat.
2018. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én még tanulok, a szüleimtől nem sok pénzt kapok, azt nagyon be kell osztanom, így ha a barátommal elmegyünk valamerre, akkor mindig igyekszik Ő fizetni, és általában Ő is szokott. Nyilván ennek 2 oldala van, hiszen én próbálom visszahúzni, hogy inkább ne menjünk, vagy inkább olcsóbban oldjuk meg, Ő viszont azzal szokott nyugtatni, hogy ha majd végzek, és én keresek jobban, akkor lesz ez fordítva is.

Tehát az, hogy a fia egyetemre jár, az egy átmeneti állapot, nyilván ha felvették, és megdolgozott érte, hogy felvegyék, akkor az anyja támogatni szeretné benne, ahogy csak tudja. Nem írtad, hogy milyen szakra jár, de nem minden szak mellett tudod megoldani, hogy dolgozz is mellette.

Egy anyának mindig a gyereke lesz az első, nem gondolom, hogy ettől Te kevesebb lennél, vagy esetleg ne szeretne.

2021. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!