Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető egy nagyon fiús...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető egy nagyon fiús szőrös nőről hogy 48 éves férfit keres komoly párjául? Csak hölgyek válaszát várom (48/f)

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 13:21
 1/9 anonim válasza:
100%

Miért fiús? És hol szőrös? Mit értesz ezalatt, h szőrös?

N

2018. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Olyan kinézettel nem igazán lehetett szerencséje a szerelemben, de mivel a hormonháztartása aktív, így lényegében mindegy kivel, csak dugjon valakivel.


Hány éves a hölgyemény?

2018. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

A kategória rossz (Felnőtt párkapcsolatokban lenne a helye)

A nőröl semmit se írtál,csak hogy szőrös...

Miert ne lehetne elkepzelheto? Ha neki ez tetszik.

Mivel az oldal semmilyen formaban nem korlatozza a valaszadok nemet igy fiukent is nyugodtan valaszolhattam:)

Ezenkivul az oldalon mindenkinek joga van a velemenynyilvanitasra.

2018. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mintha a szőrt nem lehetne eltávolítani.
2018. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ÉN szeretem ha egy nő szőrös
2018. jún. 18. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
hány éves a hölgy?
2018. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
34 éves
2018. jún. 18. 14:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Az h szoros mennyiben befolyasolja a preferenciait? Marmint helloooo nyugtass meg h nem 48 vagy. Most ez Chubakka vagy Majmok bolygoja, mert ha nem akkor sztem siman lehet.
2018. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy manapság létezik olyan “szőrös nő” aki ne szedné le valamilyen módon a szőrzetét, legalább a látható helyeken. Nekem volt szőrös típusú barátnőm, bevallom engem is izgatott, de csak télen hagyta meg aszőrt a testén, nyárra mindig leborotválta. Szúrós volt mindenhol, de egyáltalán nem zavart...sőt.
2018. jún. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!