Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? Mondjam el a férjemnek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok a férjemmel és sajnos az utóbbi pár hónapban nagyon lekötötte a munka,stresszes volt így kicsit eltávolodtunk egymástól.Egy közös barátunk 10 év után vált a feleségetől,aki nekem az egyik legjobb barátnőm,így nehéz volt állást foglalni,mert mindketten közel állnak hozzánk.A férfi legyen András sokat besegítettem neki a munkába,hogy egyedül ne legyen annyi dolga,így mondhatni közelebb is kerültünk egymáshoz,többet beszélgettünk,néha már titkon vártam is,hogy találkozzunk,mert tőle megkaptam azt a figyelmet,amit a férjemtől az utóbbi időben nem.Az egyik este csak egy nálam hagyott papírt vittem el a lakására,amikor főzött kérte hogy maradjak kicsit,úgyhogy ismét jót beszélgettünk,csak majdnem megcsókoltuk egymást.Szerencsere időben kapcsoltam és nem történt meg a dolog.Azóta szörnyű bűntudatom van hetek óta,nem tudom beszéljek-e erről a férjemnek.Andrissal megbeszéltük a dolgokat,de ha beszélnék róla félek a férjem és Andris barátságát is tönkretenném.
2018. szept. 19. 11:00
1 2
 1/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
78%

Elárulok neked valamit drága, a férjed és András nem barátok. Csak ezt még a férjed nem tudja. Én örülnék a helyében, ha megtudnám.


Te pedig időben megálltál. Tessék felvázolni a párodnak, hogy mi történt és MIÉRT. Oldjátok meg, mert most még észbe kaptál, de ha folyamatosan elhanyagol, akkor az a kapcsolat-házasság végét fogja jelenteni.


C'est la vie

2018. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

Kamu:D


Kár ilyet hazudozni, fel sem mentél volna egy idegen férfi lakására, ha hűséges lennél, semmilyen ügyben egyedül, olyanhoz meg végképp akinél szikra is van:D


Nem értem miért kell hülyére venni azt az embert akivel egy-fedél alatt élsz. Sosem értettem az ilyen nőket.

2018. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
2+ Sőt tovább megyek 2 éves házasságban nem szoktak más férfiakat észre venni az emberek. Kollégákat végképp nem..
2018. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Ha szereted a férjed, akkor nem okozol neki fájdalmat azzal, hogy ezt ráterheled. Szerintem ne mond el neki (akármennyire is jót tenne kibeszélni, meggyónni) Próbáld meg lerendezni magadban, A-val minél kevesebbet érintkezz és tudatosan koncentrálj a férjeddel való kapcsolat felfrissítésére. Hullámvölgyek mindenhol vannak, ez nem a világ vége. De ha kiderül a gondolatbeli hűtlenséged, azzal lehet, hogy örök sebet okozol a férjednek. Biztos sokan máshogy gondolják, de én ezen az állásponton vagyok, hogy ne avasd be.
2018. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. szept. 19. 11:14
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem mondd el neki őszintén.

Ez még nem megcsalás, de láthatja belőle, hogy ideje összekapnotok magatokat (mindkettőtöknek!!), ő pl elgondolkozhatna, hogy miért a munkájába van belezúgva, ha téged vett el. Te meg remélem tanultál belőle, és bocsi, értsd jól: remélem rosszul érzed magad miatta.

Jó tanulópénz nektek. Ideje törődni egymással!

2018. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 _Jessy_ ***** válasza:
Arról beszéltél vele, hogy úgy érzed, eltávolodtatok, keveset foglalkozik veled, stb.? Ezzel kellett volna kezdeni. Ha nem tetted meg, de másban társra találtál (bármilyen formában), akkor igen, megcsalás. Sőt csók sem kell hozzá.
2018. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

én is igy jártam pont 2 év hazasság utan. Elmondtam a férjemnek és kb.azóta utálja azt a személyt és rám is haragszik. A férjem abszolut elhanyagolt, fáradt volt a szexhez stb. a lényeg őszinte voltam vele de ez nem segitett mert megoldás nem lett, továbbra sem változott.

Másképp vezettem rá hogy többet legyünk együtt, de a megoldást nem az hozta hogy "bevallottam"neki azt hogy szimpatikus XYés majdnem lett vmi.

2018. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Ne mondj semmit mert nem történt semmi időbe észhez tertel
2018. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
2018. szept. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!