Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az ölelés és a homlokpuszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelés és a homlokpuszi megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Házas ember vagyok, szeretem a feleségemet.

Őelőtte jártam egy nálam 12 évvel fiatalabb csajjal,és barátokként bár, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Néha megölelem, mert jólesik és homlokára puszit nyomok,de abszolút barátilag.


2018. szept. 20. 04:28
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%
Neked hogy esne ha a felséged ölelgetné és homlokon puszilgatná az exe homlokát, csak mert jól esik neki?
2018. szept. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Az nem ugyanaz...
2018. szept. 20. 05:13
 3/60 anonim ***** válasza:
6%
Jol teszed,en is igy csinálnám!23N
2018. szept. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem ugyanaz?
2018. szept. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
91%
Hát szerintem minden nőnek rosszul esne hogy a férjének még fontos az exe. Hiába csak barátok vagytok lehet hogy az egyik fél még érez vmit és ez gubanchoz vezet. A leirasod alapján neked fontos a másik kérdező. Sajnos ezt magadban kell atgondolnod hogy neked a család és a feleséged a fontos vagy ez a fiatalabb nő mert választanod kell. Előbb utóbb balul fog elsulni hidd el. Feltornek az érzelmek és nem lehet megállítani majd.
2018. szept. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
89%

a feleségedet ölelgesd meg homlokpuszilgasd.


amúgy meg mit számít, hogy a nő 12 évvel fiatalabb?


és főleg: miért ne puszilgathatná meg ölelgethetné a feleséged is a volt pasiját?

2018. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus himsoviniszta hozzáállás: "az nem ugyanaz"

Miért is? Neked megengedett, neki nem?

2018. szept. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
16%

Ha kizárólag baráti érzések vannak Benned Iránta, és ez viszont is így van, akkor nincs ezzel baj. De ezt mond el esetleg a feleségednek is, nehogy félreértse a helyzetet.

Ha beszélsz róla biztos nem fogja másképp' értelmezni.

2018. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
40%
2 Mert?:D
2018. szept. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
0%

*Hiába csak barátok vagytok lehet hogy az egyik fél még érez vmit és ez gubanchoz vezet.


Egyértelműen megírta a kérdező, hogy csak barátság. Nem tudom ezen mit nem lehet megérteni, és miért kell belelátni olyat, ami nincs benne.

2018. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!