Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az ölelés és a homlokpuszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelés és a homlokpuszi megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Házas ember vagyok, szeretem a feleségemet.

Őelőtte jártam egy nálam 12 évvel fiatalabb csajjal,és barátokként bár, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Néha megölelem, mert jólesik és homlokára puszit nyomok,de abszolút barátilag.


2018. szept. 20. 04:28
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Óh, neeem :D szerelmes beléd, de találkozgatsz vele ugyan úgy, ölelgeted, puszilgatod.
2018. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
41%
A 33-as hsz. a feleséged?
2018. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
67%

40 Ha valaki szerelmes beléd, az nem barát. Szerintem te nagyon el vagy tévedve:D Megsütött a nap téged, hogy ilyet gondolsz?:DD vagy az egódtól kettőig nem látsz:D

Szerintem itt akkora pofára esésed lesz, hogy csak lesni fogsz:D

2018. szept. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

"Biztos hogy nem,mert nem akarok tőle semmit, a barátságon kívül.Ő ugyan mégmibdig szerelmes belém, de arról nem tehetek."


Most nem akarsz tőle semmit. De majd ha lesz egy nehezebb időszak, egy hullámvölgy a kapcsolatodban, az exed meg fogja érezni, és tenni fog róla, hogy akkor és ott többet akarj tőle. Szerinted miért "barátkozik" veled, ha még mindig szerelmes beléd? Várja a pillanatot, hogy mikor szerezhet majd vissza. És ha eljön ez a pillanat, akkor az a homlokpuszi "véletlenül" lecsúszik a szájra, aztán az ágyban találjátok magatok. Utána meg jöttök panaszkodni, hogy "csak úgy véletlenül megtörtént".


Ez nem fair a feleségeddel szemben, mert ez a plusz információk alapján már egyértelműen érzelmi megcsalás. Csak az a kérdés, hogy mikor lesz ebből fizikailag is megcsalás. És nem fair az exeddel szemben se, mert ki tudja hány hónapot, évet rabolsz el az életéből, amíg ő abban reménykedik, hogy visszaszerezhet még.

2018. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 A kérdező kommentje:
De, barátok vagyunk csak nála még megmaradt ez az érzelem.Ezt nehéz elmagyarázni.
2018. szept. 20. 16:05
 46/60 anonim ***** válasza:
39%
45 Te nagyon el vagy tájolva.
2018. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Miért is?
2018. szept. 20. 17:12
 48/60 anonim ***** válasza:
"Ő ugyan mégmibdig szerelmes belém, de arról nem tehetek." Definiálnád nekünk a barátság fogalmát? Mert én nem emlékszem olyan részre benne, ahol az egyik fél szerelmes a másikba. Ez a "barátság" teljesen egyenlőtlen. Te persze könnyen beszélsz, hiszen úgy is tudod, hogy a feleségednek nincs hozzád hasonló exe, aki egyben a barátja is. Időzített bombán ülsz.
2018. szept. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Oké nekem ez imponál hogy ő még most is szeret.A feleségem mellett én egy senki vagyok,az exemnek én vagyok az Isten.Nyugodtan ítéljetek el.....
2018. szept. 20. 19:40
 50/60 anonim ***** válasza:
0%

*Te persze könnyen beszélsz, hiszen úgy is tudod, hogy a feleségednek nincs hozzád hasonló exe, aki egyben a barátja is. Időzített bombán ülsz.


kb:)

2018. szept. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!