Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a helyzettel?

Figyelt kérdés

A férjemmel régóta nem működik a házasságunk, de bizonyos dolgok miatt egy fedél alatt élünk de fél éve nem történt köztünk semmi.

Meg ismerkedett egy 30 éves nővel aki teljesen elcsavarta a fejét.

Pedig van párja a hölgynek.

A férjem még abba is bele menne, hogy a szeretője legyen. És nagyon zavar, hogy ilyen megalázó helyzetbe lenne.

Az a problémám, hogy most jöttem rá hogy mennyire fontos számomra még a férjem és hogy szeretem.

De hallani se akar róla, hogy meg próbáljuk újra.

Ő döntött úgy hogy nem működnek a dolgok.



2018. szept. 21. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

*De hallani se akar róla, hogy meg próbáljuk újra


Békén hagynám a helyedben.Tiszteletben tartanám a szabad akaratát. Nem trükköznék semmit.

2018. szept. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos dolgok miatt sem maradnék vele egy fedél alatt és beadnám a válást.
2018. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Magadnak mondasz ellen.

Igazabol olyan vagy mint egy hisztis 3 eves. Ha mast latsz a jatekoddal jatszani azonnal kered vissza, pedig neked nem kell.

2018. szept. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
MIért éltek még együtt?
2018. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha ő úgy döntött, akkor tartsd tiszteletben...egyébként sem hiszem, hogy túl hasznos lenne, hogyha sokáig aláznád magad. Legyen egy kicsit több önbecsülésed.
2018. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

En a helyedben hagynam had csinalja

ugyis megüti a bokajat es nem jön össze a szamitasa

Egy kis lecke rafer

De amugymeg hagyd beken

Ö nem szeret,ezt fogadd el kerlek

vagy keress te is egy pasit

hatha ö is ugyerez majd mint te

2018. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te nem szereted, de úgy működik az emberi természet,hogy ha el akarnak venni tőle valamit, akkor ahhoz ragaszkodik, ha kell neki, ha nem.

Én azt tenném a helyedben, hogy megkérném a férjem, költözzön össze a hölggyel, menjen el a közös lakásból és vegye el azt a nőt.

2018. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,sajnos én megértelek.Mert nálam is úgy volt, rossz volt a házasságunk,de én mégse léptem félre.Viszont a férjem igen ,és lebukott.Persze először én is haragudtam, válni akartam, stb. Aztán mindketten rájöttünk, még szeretjük egymást ,és adunk egy esélyt.

Lehet hogy bennem is ez adott egy löketet, hogy más nőnek kell a férjem,és másként kezdtem nézni rá.


Nem azért, mint egy gyerek, ha elveszik a megunt játékát,akkor mégis kell neki....de valami hasonló..


Viszont,nálatok a férjed nem akarja folytatni.Ehhez két ember kell.


Ha így döntött,hagyd, mert ha mégis maradna valami miatt, nem jól sülne el.Itt jönne az amit, szoktak itt írni, mecsal újra, de titokban, vagy nem szakítja meg a kapcsolatot a nővel, miközben veled is van.Remélem ezt nem akarod.

Ne alázd meg magad,légyszi.

2018. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csald meg te is és hátha rájön h elveszithet téged, ha nem változik semmit a helyzet akkor max volt egy jó estéd
2018. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!