Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kezdjek ezzel a helyzettel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Miért féltékeny ennyire?

Figyelt kérdés
Én 23 éves vagyok a lány pedig 21(nevezzük most Annának). Most a nyári munkában ismerkedtünk jobban össze, mivel egy egyetemre járunk de csak látásból ismertük egymást. Elkezdtünk beszélgetni és most egy párkapcsolat elején járunk. Viszont mivel közelebbről csak 6 hete ismerem így csak most derült ki számomra, hogy mennyire féltékeny tud lenni. Sok nőbarátom van akikkel a mai napig tartom a kapcsolatot. Mikor múltkor filmet néztünk lemerült Anna telefonja én pedig oda adtam neki az enyémet és elmentem a konyhába tevékenykedni. Mikor vissza értem akkor jött a hideg zuhany, számon lettem kérve. Kik ezek a lányok akik most írogatnak nekem? Lehet itt hibáztam mert mindenkit egyesével megmutogattam neki. Őket 15 éve ismerem mivel együtt nőttünk fel, ezzel két lánnyal együtt dolgoztam Angliában, vele meg az USA-ban, ő meg, ő pedig a szaktársaim. Azt hittem itt lecsitulnak a dolgok mivel így utólag egy szinten jogosnak érzem a kérdést. Tévedtem. Anna elment nyaralni a családjával én pedig vissza mentem a szülővárosomba találkozni a régi barátokkal, haverokkal. Egyik Annával közös ismerősöm kitett egy képet az instagram napi story-jába ahol két lány éppen egy-egy polgárpukkasztó puszit ad az arcomra . Az Anna számára teljesen lényegtelen, hogy az mind a két lányt megmutattam neki mikor volt a telefonos incidens. Mivel lemerült a telefonom csak másnap reggel(dél körül) néztem meg az üzeneteimet. Nem volt egy kellemes reggeli ébresztő. Anna írt egy kis regényt. Számon kért kik ezek a csajok az x story-jában akikkel pózolgatok, voltak ott lányok is a bulin?, valljam be ha csináltam valamit mert ő nem hajlandó elviselni ha játszadoznak vele, aztán egy sor hiszti amit azzal fejezett be, hogyha én válaszra se méltatom majd a kis "hölgyikéimtől" meg tud "mindent". Ekkor tudatosult bennem, hogy van kaptam még több üzenetet is. Mivel ráírt a lányokra instagram-on és számon kérte őket, hogy mit puszilgatnak engem mikor kapcsolatban vagyok vele. Az egyik lány megírta neki, hogy kb. 15 év ismertség és barátság után jogosnak érzi, hogy az megpuszilja az arcomat és gondolkodjon már egy kicsit mielőtt ilyen ideggörcsösen ráírogat. A másik lány meg csak annyit írt neki dióhéjban, hogy 6 éve barátok vagyunk. Milyen jogon kéri őt számon. Találkoztam a lányokkal személyesen és megbeszéltük a történteket. Mondtam nekik, hogy ez volt a végjáték amint Anna haza ért én ezt a kapcsolat kezdeményt még ott lezárom. Még a lányok kértek meg arra, hogy írjak rá mert meg beszélje vele azért még a történtekről. Rá is írtam és egy meglepően normális üzenetet kaptam tőle amiben leírta, hogy kicsit túlreagálta "de akkor is beszélnünk kell az ilyen dolgokról és arról mi a határ.". Tehát holnap találkozok vele és leülünk beszélgetni. Viszont én úgy érzem holnap le is zárom ezt a kapcsolatot mivel így nem látom a jövőjét.

2018. szept. 1. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért utoljára még dugd meg, mielőtt szakítasz vele.
2018. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, ez nem kapcsolat, le kell zárni. Féltékeny sárkány.
2018. szept. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Masok a hataraitok, nem egymast keresitek, le kell zarni. Ennyi. Feleslegesen huznatok egymas idejet, mert teljesen mashogy latjatok a vilagot. En pl. egyaltalan nem vagyok feltekeny tipus, es pl. nem irogattam volna a lanyoknak, de ha engem ilyen puszis keppel megalazott volna a parom, akkor csondben lezartam volna es elbucsuzok tole, mert tok nyilvanvalo, hogy nem egymast keressuk. De ezt persze le lehet rendezni irogatas nelkul is kulturaltan. Azzal mar sajat magat alazta meg az exed.
2018. szept. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Se a te helyedben, se az övében nem folytatnám ezt. Neki mindig fájdalmas lesz, hogy ennyire közvetlen vagy a lány barátaiddal ennek így semmi értelme.
2018. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Keress magadnak egy olyan lányt, akit a pasi haverjai puszilgatnak, akkor kvittek lesztek.
2018. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szabad tudni mi lett a történet vége?
2018. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!