Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit gondoljak erről, még sosem találkoztam ilyen helyzettel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Viszonylag új a kapcsolatom, és a barátom legjobb barátok viszonyban van az exével. Az egyik exével, a legutóbbi exével, azzal az exével, akivel a legtöbb ideig volt együtt. Azt mondja, már nem szerelmes úgy, azért is kezdett ismerkedni, ahogy az exe sem belé. Azt mondja, azért lett vége, mert végének kellett lennie, tönkrement a kapcsolatuk, meg a szakítása idején volt az, hogy a barátomnak meghalt idejekorán az édesanyja, és mindet eldobott - a kapcsolatát is. De hogy ennek ellenére legjobb barátok maradtak, még mindig fontos számára ez a nő, még mindig törődik vele, az egyik number one személy az életében. Még mindig bármit megtenne érte, még mindig a bizalmasa, még mindig tűzbe tenné érte a kezét. De ez már nem olyan, mint mikor együtt voltak, már nem akar tőle, vele kapcsolatot. Ezért is ismerkedett, és kerültem én a képbe. És az exe sem, tehát igaz, szakítva lett vele, sőt egy darabig mély depresszióba esett tőle az exe, de kilábalt, és már ő is lezárta a több éves kapcsolatukat, ő se akar már vele lenni, az a fejezet bezárult mindkettejüknek, de szintén, számára is fontos a barátom, legjobb barátjának, az egyik legmegbízhatóbb emberének tekinti.

De basszus, én, mint új barátnő, nem nézem könnyen, hogy az exe a legjobb barátja. Nem ebszélnek minden nap, van olyan, férfi, akivel többet beszél. De érzem, hogy nagyon fontos számára, fontosabb neki, mint azok a haverok, akikkel többet dumál.


2018. júl. 22. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nekem is nagyon fontos az exem. Sokat beszélünk. Nekem most lett új kapcsolatom. Nem kellene már az ex mert nem véletlenül lett vége. De attól hogy vége még nem dobom ki a kukába mint egy selejtet. Párként nem tudtunk működni viszont emberileg sokat jelent nekem és én is neki.
2018. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Pffff ez csak azmeneti, amint kicsit kitisztul a baratod feje, egy erzelmes beszelgetesbol lesz majd egy vad szex az “exxel” es hoppppa...hol is vagy te? Hol is volt a csajod srac?

Elmondom, sehol, mert csak potlek vagy, olyan erzelmi potlek.

Aztan mi lesz veled? Elmondom.

“Szia szivem, figyelj, ne hatagudj ram, nagyon kivoltam idegileg, nagyon rosszul voltam es kellett valaki aki egy kicsit kirangat a kezdeti melankoliabol, meg szeretem az exem, lefekudtem vele. Nem akarlak hitegetni, nem akarlak talonban tartani, de ez van, ne haragudj”.

Nah, kb ez lesz belole. (Ha van egy kis jellem es tartas benne, akkor az utolso mondatot is belefuzi, ha nincs benne, akkor azt elhallgatja, hogy elj, halj erte, hogy legyen egy kis cernaszal amibe kapaszkodsz majd hetekig, honapokig, hogy hatha egyszer kiszeret a csajbol, es akkor te megkapod ot”

Sok sikert.


Tipikus -.-

2018. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

szakíts.

az előző is valószínűleg egy kétszínű, 2 kapura játszó ember.

egy ex semmiképp nem vehet részt egy kapcsolatban. higgy nekem.

2018. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

az elsőre gondoltam, nem az előttem lévőre, csak akkor még nem volt ott a kommentje :)

az előttem lévőnek maximálisan igaza van

2018. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Az első fogja del normálisan. Egy embert nem dobálunk ki mert "ex" lett. Vagy ha valaki csak úgy maga mögött tud hagyni egy embert,akit anno szeretett,az hidegebb,mint az északi sarok.
2018. júl. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is ertem miert kellene azonnal minden kapcsolatot.megszuntetni a volt parjaval?

Ha emberileg jol kijonnek akkor hajra

Ez valami uj trend a noknel manapsag h a pasidnak nem lehet multja ?

Szerintem tarts.onvizsgalatot miert zavar ez es lepj tul ezen a hulyesegen. Teljesen normalis sot ez lenne a normalis ha igy viszonyulnanak egymashoz az emberek szakitas utan.

Max az nem kepes ra akinek nincs rendben az onbecsulese es kb 0 az onbizalma.

2018. júl. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom is jóban maradt az exével. Sőt...én is bírom a csajt. Ők tényleg nem működtek együtt jól, de barátként megjavult a kapcsolatuk. Nem zavar egyáltalán. Az élete része volt évekig.
2018. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna a helyzet, ugyanis én a párkapcsolatban a társamnak legjobb barátja is vagyok, nem csak a szerelme, és ez kölcsönös.
2018. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!