Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tonkre tehet egy hosszu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tonkre tehet egy hosszu parkapcsolatot az, hogy soha nem megyunk sehova, mindig otthon toltjuk a szabadidonket?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En emiatt szakitottam a volt baratnommel. Soha nem csinalt semmit
2017. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A közös élmények megítélésem szerint nagyon fontosak, minden fajta kapcsolatban.
2017. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, boven. Mi legalabb kethetente hetvegen elmegyunk valamerre.
2017. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

ez a felektől függ, meg otthon is lehet jó programokat csinálni, de egy idő után már lehet unalmas :)


24F

2017. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy hosszú kapcsolatomat már tönkretette.
2017. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ!

Ha két otthonülő találkozik, akkor nagyon jól ellesznek egymással halálukig.

De ha az egyikük igényli a programokat, a másikat meg taszítja, akkor nagy jövője nincs a kapcsolatnak.

2017. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

4 évet pazaroltam el az életemből ilyen ember mellet! Az elején a rózsaszín köd, mentünk ide-oda randizgatni. Összeköltöztünk és onnantól semmi...csak a munka meg a háztartás. Bele szoktam sajnos ebbe a helyzetbe, mert a barátaim elfordultak tőlem a srác miatt...senkivel nem jött ki.Aztán munkahely váltás miatt bekerült egy bulizós társaságba és akkor döbbent rá, hogy én már nem kellek...inkább a csajok, meg a bulizás.


Azóta nekem is kinyílt a világ. De többet soha ilyen kapcsolatba nem mennék bele..

2017. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én már attól is szenvedek, hogy jelenleg csak arra futja, hogy kávézókban üldögéljünk. Ez hamarosan szerencsére változni fog.
2017. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Simán, persze ha otthon csináltok közös programokat pl társasa, edzés, borozás, stb akkor az jó, de azért szerintem egy kapcsolatban kell egy kis kimozdulás ami nem otthon, hanem kicsit más. A környezetváltozás kell, hosszútávon unalmas csak otthon ülni és ugyanazt csinálni.

Nekem volt ilyen kapcsolatom, nem mentünk sehová, a "randi" a filmezés vagy a vacsora volt... Nem lett túl tartós.

2017. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én kimozdulós voltam, ő nem. Egy komoly kapcsolatom már ráment.
2017. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!