Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jártatok már igy, miutan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már igy, miutan összevesztetek a baratotokkal / férjetekkel?

Figyelt kérdés

Hogy a vita utan eltunik par napra is ti merengtek azon , hogy biztos haragszik , es majd mikor fog neki elmúlni , hogy letárgyaljátok , stb , es gondoljátok hogy milyen gyerekes , hogy duzzog es mar hivhatna, KÖZBEN, amig ti ezen gondolkodtok, a kapcsolat újjáépitésén, ö addig vidaman szexel mással , egy titkos kapcsolatban

Könnyen meglehet , hogy a vitat is azert keresi

Ugye milyen gyerekesek vagyunk mi nök?



2018. szept. 26. 15:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Ugye milyen gyerekesek vagyunk mi nök?


Csak te.

2018. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem tűnik el, én sem, ha vita van, meg próbáljuk megbeszélni, ha idegesek vagyunk akkor max elvonulunk a másik szobába egy órára
2018. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Te lehet, hogy ilyen vagy, én nem. Alapból nem veszekszünk, hanem ha valamiben nem értünk egyet, akkor vitázunk és teljesen alap, hogy egyikünk sem tűnik el utána napokra, megbeszélünk mindent normális kommunikációval. Egy ilyen alakkal, aki direkt veszekedéseket generál, hogy ezzel manipulálhasson egy hétig se maradnék együtt, nem vagyok egy önsorsrontó, ostoba lábtörlő..
2018. szept. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha vita után eltűnne, haza se kéne jönnie. Felnőtt férfi kell, akivel meg lehet beszélni a gondokat.
2018. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem ki járt igy ? Nem hogy ti milyen perfektul eltek
2018. szept. 26. 15:23
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha titeket nem erint a kerdes , miert valaszoltok, ugortok , tajtekozva mint a bika
2018. szept. 26. 15:24
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Van ilyen.De ott már vannak gondok rendesen.
2018. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Azt kérdezted, jártunk-e igy.

Válaszoltunk, hogy nem, de nem is járnánk mert egy ilyen alak nem lenne a párunk.

Te nem gyerekes vagy, hanem idióta, hogy ezt türöd.

2018. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
A kérdezőnek farka van.
2018. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Részemről az is elég lenne, hogy kidombjam, hogy napokra eltűnik, nem kell hozzá szexelnie sem.
2018. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!