Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az megcsalásnak számít ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalásnak számít ha a barátom barátja megujjazott?

Figyelt kérdés
Kicsit reszegek voltunk és ő megujjazott engem, én nem csináltam vele semmit de élveztem. Kicsit bánom már, nem a legjobb barátja a pasimnak de akkor is. Szerintem nem annyira megcsalás mert én nem fekúdtem le vele vagy ilyesmi csak megujjazott. 19N
2018. szept. 30. 15:26
 1/10 próbálokkedveslenni ***** válasza:
70%

Kamu kérdés, de igen, szerintem megcsalás.


Egyébként pedig egy kapcsolatban az számít megcsalásnak, ami az egyik fél szerint már megcsalásnak számít.

Tehát ha a barátod szerint az ujjazás nem megcsalás, akkor nem az.

2018. szept. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Megcsalásnak éreznéd, ha a pasid megujjazná a csinos másik csajt a társaságotokból?
2018. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Na majd ha egy csaj bekapja a páros lomposát, mit fogsz szólni hozzá? Igazából a párod se csinálna semmit, csak állna és élvezné.
2018. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerinted ha a pasid lefekszik az exével, az megcsalás?:D
2018. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom az is belefér neked, ha a barátod ujjaz meg egy másik csajt. Nem megcsalás, á dehogy!
2018. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Megcsalás, igen.
2018. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Á, dehogy az:)
2018. szept. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy az, itt mindenki ujjazza a haverjanak a csajat.


Full normalis, ne parazz.

2018. szept. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sőt én még a haveromat is
2018. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak összebújtam valakivel. Cirógatás és ölelgetésen kívűl nem történt semmi és mégis megcsalásnak éreztem!
2018. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!