Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi visz rá egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KaRonyka kérdése:

Mi visz rá egy férfit?

Figyelt kérdés

A konkrét történet:Lassan 17éve házasok.A kapcsolatuk sem indult túl zökkenőmentesen.Ismerkedesük kezdetén is voltak már félrelépéseik(mindkettőjüknek egyaránt).

Majd mégis összeházasodtak/a Nő kérte meg a pasi kezét/...aztán sok sikertelen próbálkozás után,végül mesterségesen lettek szülők.


A srác,a saját bevallása szerint sosem tesz otthon szóvá semmit sem bármi is az,ami zavarja...

2 éve volt egy nagyobb veszekedésük,mivel az asszonynak belépett az életébe valaki.Megtörtént a szembesítés is( 3asban)..Akkor ott majdnem válás lett.A feleség azt mondta a férjnek: már nem szereti,a férfi viszont szereti mégis megcsalja(mai napig is-rendszeresen)..

Szerintetek ennek a házasságnak így mi értelme??


N39 F36



2018. okt. 2. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Huhh... Mintaházasság.
2018. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

És neked, mint külső szemlélőnek mi közöd van mások életéhez?!

Vagy ki is vagy te a történetben? Egy harmadik? Vagy a feleség? Netalántán egy negyedik/ötöidik? Hmmm?!

2018. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy brazil szappanopera. :D
2018. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kedves 2es!

Én a feleség barátnője vagyok...De csak szimplán feltettem egy kérdést

2018. okt. 2. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi értelme?Semmi az én véleményem szerint.Nekik viszont biztosan földöntúli gyönyört okoz ez a fos, amiben vannak.Megérdemlik.
2018. okt. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Semmi... katyvasz ez, nem kapcsolat.
2018. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ha barátságban vagy a feleséggel akkor próbáld meg őt megkérdezni, hogy ennek mi az értelme szerinte/tük. Van-e egyáltalán..


Aztán a választ tedd fel ide. Mert itt szerintem erre senki nem tud ésszerű választ adni.

Hátha tanulunk valamit.

2018. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves 7es!

Már többször beszélgettünk erről.Amit leszűrtem belőle,ami biztos,: a férj anyagi biztonságot nyújt neki( soha nincs otthon,plusz munkát is vállal)...A pénzt amit keres szinte teljes egészében odaadja a feleségnek,szerelmes belé...Én azt érzem,hogy a barátnőm csak "kihasználja"

2018. okt. 2. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Valószìnûleg ìgy van ahogy ìrod; kihasználja. Amíg a pasi ki nem szeret a nőből nem fog semmi változni.

Talán egyszer találkozik egy kedves és szexi nővel aki megragadja a figyelmét és onnantól majd neki dolgozik :)

2018. okt. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Én mostanság jövök rá, hogy egy kapcsolat sem tökéletes. Van olyan, akik MINDENEN keresztül mennek együtt. És lehet, hogy ebben a mindenben a megcsalás is benne van. Na bumm. Több olyan 40+-os házasságot ismerek, akik a sok szar ellenére, öreg korukra szépen meg vannak egymás mellett.
2018. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!