Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi visz rá egy okos, gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy okos, gazdag, tűrhetően kinéző férfit, hogy egy nem normális, csúnyácska nővel járjon éveken keresztül?

Figyelt kérdés
Erre vesztegeti el a fiatalságát, amikor jobbnál jobb nőket dughatna.

2018. aug. 18. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Foglalkozz te is a saját életeddel s rájössz.
2018. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Talán mert 100x többet érez iránta, és különb nő, mint az ilyen önimádó, egoista nő mint te.

Már a kérdésedből is lejön, hogy ki s mi vagy.

2018. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, neki van agya, ellentétben veled, aki nem vagy több egy kanos pincebogárnál.
2018. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A szerelem vagy a haszon reménye.
2018. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Neked csúnyácska, neki lehet ő a zsánere. Neked lehet bolond, neki viszont érdekes és nem unalmas. Amúgy is, ahogy mondani szokták, a szerelem vak, láttam én már nagyon sok furcsa párt, és kérdeztem én is, "ő vajon miért van vele", de mégis jól elvoltak.
2018. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem önbizalomhiány állhat a dolog hátterében.
2018. aug. 18. 12:52
 7/10 he84 ***** válasza:
100%
Az ő dolga ki tetszik neki és miért, szóval jobb lenne ha hagynád őket békében kérdező. Ne legyél irigy, mindenki azzal jön össze, akivel akar és tud. Na meg nem minden férfi olyan, hogy csak úgy lefekszik több nővel. Nyilván egy átlag alatti lánynak is lehet jó kisugárzása, jó személyisége és a párja pont ezt díjazza benne. A belső és a kisugárzás a fontosabb, nem mindenki felszínes szerencsére.
2018. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen unalmas életed lehet ha máséval tudsz csak foglalkozni
2018. aug. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Talán mert szereti. Szívből

Talán mert példát akar mutatni a többi gazdag embernek

Talán mert megunta már a ringyókat, akik a pénzéért szeretik

Talán mert vallásos, és az követeli

Biztos, hogy egyszerűen boldog így.

2018. aug. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én pont ebben a cipőben járok pasiként!

De én nem teszek fel ilyen kérdéseket mertr a válasz baromira egyszerű!

A szerelem nem a külsőségekre épül, nyilán az is kell a kémiához, de...

A szerelem egy az agyban lezajló olyan kémiai folyamat ami az ember összességét értékeli.

Haj, hajszín, akár hajszálra lebontva.

Illat, beszéd, hangszín, szem, száj, és ami nagyot nyom az arc után a test!

Volt manöken barátnőm, volt sok iszonyat dögös csajom, viszont a párom most egy más pasik által csúnyának vélt manó.

Én azonban iszonyat szépnek látom, iszonyat szerelmet érzek iránta, olyat mint az első szerelemnél!

2018. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!