Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érdekel titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekel titeket, hogy a barátnőtök/feleségetek talpa bőrkeményédéses?

Figyelt kérdés
Zavar, ha olyan?
2017. júl. 19. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem zavar
2017. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Az nem érdekel, csak repedtsarkú ne legyen.
2017. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem zavar. Az zavar, ha nem ápolja.
2017. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon. Mi az már hogy egész nap áll és két kis bőrkeményedése van. Ki is adtam az útját, ilyen óriási hibával nem kell nő.
2017. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos alapból olyan száraz a talpamon a bőr, hogy naponta gyalulhatom, akkor se lesz puha...


Azért igyekszek, minden nap sarok reszelős kővel mosom le zuhanyzásnál, sarok reszelő géppel átmegyek rajta hetente kétszer és minden nap kenem bőrpuhítóval. Így elviselhető, de azért nem puha. Még senki nem szólt érte.


26N

2017. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Vitamint szedsz?

Köszi a válaszokat!

2017. júl. 19. 11:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Bőrre nem kifejezetten, hajra, szemre szedek vitaminokat, illetve magnéziumot. Bár lehet az is segítene, most hogy így felhoztad. :D
2017. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Engem nagyon zavar az ilyesmi. Több barátnőm is volt, akinek ezért szólnom kellett. Ha nekem puha, mert tudom ápolni, akkor minimum hogy a barátnőmtől is elvárom. Lehet pedikűröshöz is menni, meg elég jó bőrpuhítók is vannak, úgyhogy erre nem lehet sok kifogás. Ha a sminkre, fodrászra, tetkóra, piercingre van idő, pénz és energia, akkor erre is kell legyen...
2017. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Diavolino44 ***** válasza:

Egy 1-10 skalan olyan ... -1

32f

2017. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
pont le...om. Ja és azt is, hogy megcsípte egy darázs egyszer.
2017. júl. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!