Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elsősorban hosszabb kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban hosszabb kapcsolatokat megélt, tapasztalt férfiaktól érdekelne, hogy ti hogy viszonyultok ahhoz, ha látjátok, vagy kiderül, hogy a barátnőtök/feleségetek más férfiak iránt is rajonganak?

Figyelt kérdés
Rajongás alatt azt értem, hogy külsőre, megjelenésre vonzónak talál más férfit. Milyen érzést vált ki bennetek, és hogy küzdötök meg vele?

2017. dec. 29. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Érzést? Semmit. Nálunk, kapcsolat elejétől, tudjuk, vannak más férfiak, nők akik szépek, szebbek nálunk. Meg lehet őket nézni, akár rajongva beszélni róluk. Mind ketten tudjuk, az felszínes, a kapcsolatunk meg mély, érzelmekre épült.

Ebből adódóan, nyugodtan elmondhatja, milyen jó férfi ez, vagy az. Ugyan úgy, én is elmondhatom, milyen szexi ez, vagy az a nő. Kettőnk kapcsolatát, ilyen megállapítások nem befolyásolják.

2017. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem, hogy mi a pálya. Ha nem kell beavatkozni, hagyom rajongani, úgyis elmúlik...ha kell akkor viszont szóvá teszem. De előbb kell célozni, mint lőni.
2017. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hol van a féltékenységnek a határa? Ha neki szimpatikus egy férfi, és az adott férfin is látod, hogy szimpatikus neki a barátnőd/nejed, hol van az a pont, amikor megéri felvállalni a féltékenységgel járó kellemetlen helyzeteket?
2017. dec. 29. 08:36
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

"hol van az a pont, amikor megéri felvállalni a féltékenységgel járó kellemetlen helyzeteket?"


Nálam sehol.Ha ennyire látványosan rajong valaki másért, akkor onnan már csak idő kérdése, hogy több is történjen.Erre nem vagyok kíváncsi.

2017. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egy harmónikus kapcsolatban akarva akaratlanul és mélyebbek az érzelmek és meg sem fordul a másik fejében a megcsalás témája. De attól még a szimpátia meglehet más iránt, ez puszta kémia csak. Erre irányult a kérdésem, hogy ez ha előfordul mennyire zavar mást, más hogy tudja ezt kezelni.
2017. dec. 29. 09:03
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én lapőátra tenném.

Annyi helyes, kiéhezet pun_ci van:)

2017. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem teszel lapátra valakit, ha szereted.
2017. dec. 29. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Egyes vagyok, nálunk, soha nem volt féltékenység. Attól, hogy a párom elmondja, X vagy Y micsoda jó férfi, vagy ugyan ezt én egy nőről, még mi tisztán tudjuk, mi tartozunk össze.

Ezt, a mindennapokban mindig éreztetjük egymással.

2017. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És nem fordult elő olyan, hogy gyerekes módon, de elkezdte húzni a "fejed" egy kicsit azzal, hogy megpróbáljon féltékennyé tenni, mert mondjuk nem kapott meg valamit amit szeretett volna tőled?
2017. dec. 29. 10:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én feleségemnek is sok férfi ismerőse van ,sok olyan is aki bepróbálkozik.Ezeket a bepróbálkozós dumákat mindig elmeséli,és némely ismerősömben csalódtam is már rendesen ezek miatt.Én akkor szoktam csak "beavatkozni" amikor már kihatással van a házasságunkra,a családi életünkre a tahók nyomulása. Amíg csak szimla szimpátia van egy férfi iránt,és nem érzem azt,hogy hasonlítgat hozzá,addig szerintem nincs gond,de ha már jönna tipikus " bezzeg xy úgy csinálja " duma,akkor már átlépte azt a bizonyos határt.
2017. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!