Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az emberek miert csaljak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miert csaljak meg egymast?

Figyelt kérdés

negy kerdesre tudnatok nekem valaszt adni?

Nem ertem, hogy ha valaki szereti a masikat.

1.Miert csalja meg akkor?

2.Mi vezeti ra arra hogy massal fekudjon le?

Amikor tisztaban van azzal a tennyel, hogy a masiknak ez nagyon faj.

3.Aki megcsalta a parjat annak nincs buntudata?

4.Ti Meg bocsaltjatok ha megcsalnak?



2018. okt. 5. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nehezen szeretné,ha megcsalja
2018. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért csalja meg? Valószínű, hogy már nem szerelmes belé.

Esetleg szereti még mint embert, sok tényező összeköti vele az életben. Közös otthon, közös emlékek, közös gyerekek, gondoskodás: férfinél fizikai gondoskodás, nőnél: anyagi gondoskodás a férfitól, de nincs meg a szenvedély, a láng.

És ez a sok közös, összekötő dolog erősen tud hatni, ezért nem szakít az illető, pedig már kihűltek az érzései.

A lelkiismeret furdalás személyiség függő is. És az első után még többnyire biztos, hogy van a megcsaló félnek, de sajnos, ha sokszor hűtlenkedik valaki, el tudja altatni a saját lelkiismeretét. És a lelkiismeret egyébként is a szocializáció függvénye IS. Nem mindenkinek jelez be ugyan arra sajnos.


No és az sem kedvez az ember erkölcsi lényként való funkcionalitásának, hogy ma a média, és szerintem már egyetemek is fennen hirdetik, hogy az evolúciós kutatások szerint az ember nem monogám lény, (a férfi főleg!!!).


Ezért még megfeddni sem lehet a hűtlen férfit, hisz csak az ösztöneinek enged..


Nem, én nem bocsátom meg a megcsalást.

De én sem feküdtem le még soha mással a páromon kívül, és nem is tervezem. 11 éve vagyunk házasok, és 2-3X kerültem kemény kísértésbe, de mindig elmúlt kis idővel, és újra tudtam élvezni a házasságomat. (11 éve házas)

2018. okt. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezer oka lehet. Én soha nem csaltam meg az exeimet, de nagyon küzdenem kellett a késztetés ellen. Amikor az ember boldogtalan, akkor hiába szereti a másikat. Persze ilyenkor lehetne szakítani is, ha már 10x megpróbáltad megjavítani a kapcsolatot és még mindig nem működik, de a szakításhoz azért kell egy belátás. (és mindig az a szemét, aki szakít, ugye)


Példák amik mindkét nem tagját érinthetik:


-Szereti, de a párja büdös, igénytelen, szex előtt sem mosakszik le.

-Szereti, de nem elégíti ki a párja.

-Szereti, de a párja elhízott, egészségtelenül él, rombolja magát és ráadásul őt hibáztatja az elhízásért.

-Szereti, de a párja nem foglalkozik vele.

-Szereti, de nincs idejük egymásra, alig találkoznak.

-Szereti, de a pillanat hevében elvesztette a józan ítélőképességét.

-Szereti, de amióta szült, a férje nem tekint rá nőként, máshol keresi ezért a vonzalmat.


Tudnám folytatni de minek? Minden megcsalás indoka más. Szakítani tudni kell és kevesen tanulják meg időben, emiatt van ennyi lélegeztőgépen tartott párkapcsolat és házasság. (lélegeztőgép = szerető)


Én inkább szakítottam, amikor már küzdenem kellett az ellen, hogy valaki mással elmenjek. Sokan viszont félnek az egyedülléttől, ezért inkább sunnyogva próbálnak szedegetni néhány boldogságmorzsát.

2018. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, annyit kiegészítésként, hogy nyilván nem az első fellángolásnál mondom azt, hogy "na akkor inkább szakítok". :D De amikor már évek óta boldogtalanság gyötör és a párod nem hajlandó változtatni, többszörös kérésre (kompromisszumokat felajánlva részemről is), akkor nincs értelme tovább halogatni a dolgot.

Én megértem azokat, akik boldogtalanságból fakadóan csalják meg a párjukat. Elfogadni nem fogadom el persze, mert van becsületes megoldás. (szakítás, közös munka a problémán, ha még menthető a kapcsolat stb.)

2018. okt. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Mert gyenge, primitív ösztönlények, akik mennek vakon az érzelmeik után, aztán maximum utólag sírnak, hogy mennyire bánják. Csak azt szeretik elfelejteni, hogy a hűség kizárólag döntés kérdése. Én a bizalmat tartom a legfontosabbnak egy kapcoslatban, így a megcsalás egyenlő a szakítással.
2018. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%

Férfiak sokkal több okból csalnak, mint nők. Megmondom őszintén, a sok privátból itt gyakorin már lassan egy egész tanulmányt állíthatnék össze a férfiak indokaiból.

De kezdjük a nőkkel:

Csak magamból tudok kiindulni, mert nők nem írnak nekem privátot. Szóval én azért akartam megcsalni a férjemet, mert egy óriási konfliktus után minden gyengédség megszűnt köztünk 1,5 évre és ezalatt minden érzelem kihalt bennem iránta. Boldogtalan vagyok. De nem válhatok el tőle, mert gyerek is van és mert anyagilag nem bírnám egyedül. Hát ezért.


A férfiak oka annyi, ahány féle férfi. Csak néhány példa:


1. Semmi baja a feleségével, max. annyi, hogy sokat dolgoznak és kicsit magányos és csak heti egyszer van szex és ez számára már elég indok, mert ő minden nap szeretne szexelni sok év után is. Ő szeretőt keres érzelmekkel. Viszont könnyen meggyőzhető róla, hogy ez így neki se lesz jó, mert ha érzelmekkel csinálja, akkor az kihatással lesz a feleségre és rá is. Őt sikerült lebeszélnem legalábbis magamról.


2. A profi: Imádja a feleségét, óriási szerelemmel indultak, mai napig vele a legjobb a szex, de évente 1-2 alkalommal szüksége van egy kis változatosságra. Nem enged meg érzelmeket kialakulni se magában, se a nőben, abban a pillanatban, ha érzelmek fenyegetnek, kilép az egészből. Amúgyis inkább csak egy alkalomra hajt és mindig más nővel. Soha nem választ ismerősi körből, lehetőleg másik városban legyen a nő, ha többször összejárnak, akkor sem tartják a kapcsolatot, nincsenek érzelgős üzenetváltások, minimális a lebukás veszélye, feleség tűzbe menne érte, mert a tenyerén hordozza mind anyagilag, mind nőként. Itt is van annyi indok, hogy feleség X év és X gyerek után már nem kívánja annyit a szexet, mint mikor az elején tizenévvel korábban még ájulásig dugtak. Még a Farmerama játékban is lehetőséget lát potenciális szexpartner találására. Iszonyatosan jól ért a női lélekhez, pontosan tudja úgy tálalni a dolgokat, hogy a nők őszintének véljék, mert általában őszinte is és megmondja, hogy nem akar többet. Néha viszont szórakozik a nők lelkével, mert a szexben akkor igazán jó a nő, ha szerelmes, de ezt a részét nem részletezte. Azért kerüli mégis a szerelmes nőket, mert egy szerelmes nő mindenre képes, egyszer már majdnem belerondított valaki a házasságába.


3. Hasonló az előzőhöz, de ő félprofi. Ismerősi körből választ, nyilvánosan flörtöl Fb-on is, de nem nyilvánosan nyilatkozik meg csak igazán. Szerelmes füstjeleket ad, és úgy tud nézni, hogy villámok csapkodnak beléd és két másodperc alatt szerelmes leszel, akkor is ha utálod. Akkor lép, ha bátorítod, de akkor aztán ezerrel. Viszont félprofisága abban mutatkozik meg, hogy vívódik. Mert nős és mert gyerekei is vannak. És imádja a családját, a feleségről is a legnagyobb szeretettel beszél és siet felvilágosítani róla, hogy sose válik el. Ha azt látja, hogy szerelmes vagy, visszakozik, löki a bugyiletépős szöveget, hogy félt téged. Ha téged zavar, hogy állítása szerint semmit nem érez irántad, elkezd mentegetőzni, hogy ez nála csak önvédelem, blablabla, amitől újra elolvadsz. Ha nagyon szerelmes vagy, nagyon rád gerjed, de mivel félprofi, még időben kapcsol és kilép az egészből, nem fekszik le veled. Csak akkor teszi, ha az ő szívét se fenyegeti semmi. Szóval ez a típus valószínű érzelmi intelligenciában nem áll rossz helyen. Ami a félprofizmusáról árulkodik, hogy 4 hónap múlva újra megkeres és nem bír rólad leszakadni, de siet közölni, hogy csak szexet akar és soha nem engedi meg magának, hogy szerelmes legyen és nem akar neked fájdalmat okozni. És mikor olyasféle üzenetekkel bombáz, hogy Akarom és Kívánlak, fogalma sincs róla, hogy legszívesebben tökön rúgnád.


4. A majdnem teljesen amatőr nem tervez semmit, egyszerűen beléd szeret. Nála kihűlt kapcsolat van otthon, de valamiért nem akar kilépni. Gyerek miatt, vagy csak azért, mert nem akarja újrakezdeni ezt a hülyeséget, hogy szerelemből felforgassa megint az egész életét egy boldog fél évért cserébe tűrni évekig a másik hülyeségeit, hogy aztán évek múlva valamelyik megcsalja vagy elhagyja a másikat. Szóval szerelmes is meg nem is, kellenél neki, de sose adná oda érted a bejáratott kapcsolatát, amiben igaz, csak 3 havonta van szex és kommunikáció is alig, de nem, már ki van égve ahhoz, hogy újat kezdjen. Szívösszetörésben ők a legjobbak, mert nem egyértelműek, nem tudják pontosan mit akarnak és magukkal rántanak a hullámvasútra. Mivel amatőrök, lebuknak már akkor, amikor még szinte semmi nem történt és persze akkor derül ki, hogy nem, nem kellesz nekik komoly kapcsolatra és minden csak szórakozás volt és a barátnő kell inkább, aki mindent megbocsát. A nagyon amatőr tényleg baromira belédszeret, mert boldogtalan otthon, de gyerekei vannak és érthető módon nem képes nélkülük élni. Ő inkább a világ végére menekül előled, bár valójában arra vágyik, hogy egyszer egy királylány elrabolja.


5. A totális amatőr beléd szeret és veszni hagy mindent, gyereket, feleséget, házat... Kapuzárási pánikosok vagy csak totálisan boldogtalanok.


És meglepően sokan csak játszanak a gondolattal, de nem képesek megcsalásra. Sokkal többen vannak, mint gondolnánk.

2018. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert az emberek nem monogok csak ezt akatjak rankeroltetni. A szerelem nem egyenlo a birtoklassal...legalabbis nem kene h egyenlo legyen vele.

Az emberek 80szazaleka (ferfiak es nok is) hutlenek.

Ol kell a caltozatossag,az ujjdonsag varazsa meg ahogy irtak ezer egy oka lehet meg.

Es a legoszintebb kapcsolat a nyitott kapcsolat.

N26

2018. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

>ha valaki szereti a masikat


Itt az óriási probléma. A szeretet a párkapcsolat >terméke< és nem az üzemanyaga. Attól még, hogy szeretik egymást, nem fog magától működni. Egy párkapcsolat lehet teljesen pusztító, mérgező és egészségtelen úgy is, hogy a felek imádják egymást. Az egész probléma nem erről szól.


És hogy miért a megcsalás? Röviden: az emberek többsége nem ismeri sem saját magát, sem a saját vágyait, sem másokat, sem mások vágyait. Abban, akiről azt hiszi, hogy a párja, azokat a tulajdonságokat szereti meg, amikről azt hiszi, hogy vágyik rájuk. Ahogy telik az idő, a valóság egyre inkább átüt ezeken az illúziókon: kiderül, hogy a párja nem az, akinek elképzelte, és érzi, hogy nem azt kapja, amit szeretne. És mit csinál ilyenkor? Ugyanezt az illúziót valaki máshoz, egy új emberhez társítja, mert ő még elég ismeretlen ahhoz, hogy bármit bele lehessen képzelni. Az ilyen ember, mivel a saját személyes működésétől is el van zárva, a párkapcsolati problémákat sem képes kezelni és megoldani, ezért menekülőutakat keres, például a félrelépést.

2018. okt. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Nagyon sok hasznos informacioval gazdagottam.

En ugy vagyok vele hogy nem tudnam megcsalni. Igen vannak neha problemaink de megbeszeljuk.

2018. okt. 5. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Mert egynél több embert kívánnak egyszerre szexuálisan! Nem tudom ezen mit nem lehet felfogni.
2018. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!